Kas lācītim vēderā?

Cik apgrūtinoši dažkārt ir jautājumi – kā pateikties vecākiem, radiem, draugiem, kolēģiem? Vai – ko dāvināt jaunlaulātajiem, ko kāzu jubilejā, kā atsvaidzināt attiecības ģimenē vai kā vienkārši iepriecināt tuvu draugu?! Pie tam, esošajos apstākļos netērējot tam milzīgus līdzekļus?! Var jau, protams, atrast kādu nieku “ķeksīša” pēc. Bet vai vajag?! Cik pašai/pašam ir tādu nieku, kas aizņem tikai vietu un īsti nav liekami lietā?!

Mēs piedāvājam labu risinājumu – dāvanas, kas nav dārgas, bet ir gan vizuāli baudāmas, gan praktiski pielietojamas. Bez tam, tās nav vienkārši dāvanas, bet ar īpašu vēstījumu, kas liecina, ka esiet domājis tieši par konkrēto dāvanas saņēmēju! Dāvanas filozofija ir izdrukāta uz kartiņas un piestiprināta lācītim.

Lācītis var būt ne tikai dāvana, bet arī pārsteidzošs kāzu ielūgums vai iepriecinoša galda karte!
Lācīšu radīšana ir 100% roku darbs, līdz ar to individuālu vēlmju realizācijas iespējas ir teju neierobežotas!!!

Lācīši ir LABA GARASTĀVOKĻA STUDIJAS „Rulzz Studio” projekts „KAS LĀCĪTIM VĒDERĀ?”. Lācīšiem top pašiem sava pastāvīgā mājvieta www.kaslacitimvedera.lv un ik dienas tiek domāts par jaunu Lācīšu radīšanu! Pārvērst ikdienu, šodienu, svētku dienu, skumīgu vai parastu dienu par neaizmirstamu MIRKLI ir mūsu prioritāte. Lai arī Lācīšu ideja šobrīd ir pāraugusi mazā biznesa plānā, ir kāda pamatatziņa, kurai mēs sekojam un vēlētos, lai tā kalpo par vērtību arī lācīšu dāvinātājiem:

Uzmanības apliecinājums – vienalga vai tā ir maza dāvana lācīša izskatā, uzmundrinošs smaids vai draudzīgs rokas spiediens ir jāsniedz no sirds! Jo tas būs vairāk vērts nekā bez sirsnības no debesīm nonesta zvaigzne!

Uz tikšanos!
www.kaslacitimvedera.lv ;  www.rulzz.lv

Kāzu dāvanas

Saistītie uzņēmumi

1 Atsauksme

  1. Eco, 6 years ago

    Foršas idejas!

       -  

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli