“Filmart” – kāzu filmēšana

Ar filmēšanu nodarbojas jau no 2004.gada, bet tieši kāzu filmēšana ir mana sirdslieta. Lai arī pa šo laiku ir nofilmētas vairāk kā 200 kāzas pa visu Latviju, tajā skaitā arī izbraucot uz ārvalstīm kā Dāniju, Somiju, Vāciju, bet atkal un atkal katrās kāzās mazliet uztraucos un gaidu to emociju vētru, kas mutuļo no ikkatra jaunā pāra.

Filmēšana un pati video apstrāde, protams, ir gaumes lieta, bet labāka reklāma ir jaunlaulāto smaids, izbrīns un pateicības īsziņas un manis ieteikšana draugiem un radiem.

Manuprāt, kāzas – tas ir TAS notikums, bet TĀS emocijas Jūs varēsiet izdzīvot atkal un atkal tikai skatoties savu kāzu filmu. Tas ir TAS notikums, kuru otrreiz tieši TĀDU vairs neatkārtosiet un bez šīm emocionālajām sajūtām, ko rāda kāzu filma, Jūsu atmiņa vienkārši palēnām šīs sajūtas aizmirsīs, bet pārfilmēt šo dienu diemžēl vairs nebūs iespējams. Neaizmirstiet par savu kāzu filmu savai īpašajai dienai!

Nopietna un mākslinieciski radoša attieksme, punktualitāte un acīgums, kvalitatīvs video un romantika – to visu saņemsiet pasūtot savu kāzu filmu pie Monas.

Mākslinieki Video operātori ,

Saistītie uzņēmumi

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli