Deju centrs

Ar prieku piedāvājam Jums vienu no mūsu pakalpojumiem – kāzu dejas inscenējums. Padariet Jūsu pirmo deju neaizmirstamu un īpašu! Realizēsim jebkuras Jūsu vēlmes attiecībā uz deju un mūzikas stiliem.
Piedāvājam izvēlēties kādu no sekojošām dejām: klasiskais valsis, tango, Argentīnas tango, latīņu dejas (samba, ča-ča-ča, rumba, salsa…), kā arī miksus. Sniedzam mūziku.
Pieredzējis pasniedzējs un horeogrāfs palīdzēs Jums izteikt savas jūtas un emocijas elegantas dejas veidā. Nodarbības laikā iespējami 2 treneri vienlaikus, kas ievērojami paātrinās un atvieglos dejas apgūšanas procesu (bez papildu izmaksām).
Strādājam nevis uz laiku, bet uz rezultātu. Gatava deja ir iespējama, apmeklējot tikai 2 nodarbības. Labākam rezultātam iespējama izbraukšana uz ģenerālmēģinājumu pasākuma norises vietā (ieteicams), kas palīdzēs Jums labāk orientēties uz konkrētās deju grīdas.
Individuāla pieeja katram klientam – inscenēsim deju, ņemot vērā Jūsu vēlmes un iespējas. Pat ja Jūs nekad agrāk neesat dejojis, nevajag uzstraukties un šaubīties – Jūs būsiet patīkami pārsteigts par rezultātu jau pēc pirmās nodarbības, jo iemācīties dejot ir tiešām vienkārši!
Tēja, kafija un labs garastāvoklis arī iekļauti nodarbības cenā…

Deju kursi ,

Saistītie uzņēmumi

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli