Deju centrs FORTE

Kāzu deja Kāzas ir nozīmīgs notikums jūsu dzīvē un tā neatņemama sastāvdaļa ir arī kāzu deja. Ļoti labi, ja nākamais vīrs un sieva jau laicīgi ir apguvuši dejošanas prasmi. Kādu deju izvēlēties? Šodien kāzās populāras dažādas dejas, gan klasiskais valsis, gan ugunīgā salsa, gan speciāli sagatavoti deju priekšnesumi.

Deju kursi Mēs piedāvājam apgūt dejošanu 8 nodarbību garumā un kopā iemācīties tādas dejas, kā klasisko valsi, spāņu tango, aizraujošo salsu, ča-ča-ča, kvikstepu un dzīvespriecīgo džaivu. Ja interesē kāda atsevišķa deja, piemēram salsa, tad piedāvājam apmeklēt specializētos salsas kursus.

Dejas visai dzīvei Dejošana, protams, jums noderēs ne tikai kāzu vakarā, bet būs arī labs ieguldījums visai dzīvei. Dejas dod prieku, labu stāju, pārliecību, attīsta personību un palīdz labi iejusties jebkurā sabiedriskā pasākumā. Bez tam dejošana uzturēs jūs labā fiziskā formā.

Individuālās nodarbības Ja laika līdz kāzām palicis pavisam nedaudz, tad labākais risinājums būs individuālās nodarbības, kurās skolotājs palīdzēs izvēlēties piemērotu dejas mūziku, kā arī sagatavos deju priekšnesumu īpaši jums, atbilstoši jūsu dejotprasmei.

Deju kursi

Saistītie uzņēmumi

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli