Četri padomi auto nomai

auto nomas pakalpojumiNomāta auto izvēle šajā nozarē nepieredzējušai personai var būt salīdzinoši sarežģīts un pat mulsinošs process, kas mēdz radīt daudz neatbildētu jautājumu par vislabākā auto izvēli. Tālāk minēti četri padomi, kas palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko auto un neapjukt auto īres uzņēmumu piedāvājumos.

1. Apziniet savas vajadzības

 

Aplūkojot auto nomas uzņēmumu ainu kopumā, redzams, ka vairums auto nomas kompāniju piedāvā līdzīgus auto, kas iedalīti dažādās kategorijās. Pēdējo gadu laikā šo kategoriju skaits ir pieaudzis. Ja agrāk katram, kurš vēlējās iznomāt auto, vien atlika izvēlēties starp kompaktu, vidēja lieluma un sporta automašīnu, tad tagad iespējās ietver visu, sākot no mini automašīnām līdz luksus sporta auto.

Kas īsti ir tas, kas jums nepieciešams? Luksusa auto varētu skanēt jauki, bet, ja jūs negatavojaties pavadīt transporta līdzeklī daudz laika un šis auto gluži nesaskan ar sākotnējo auto nomas mērķi, tā var būt lieka izšķērdība. Jums varētu būt kārdinājums iznomāt kabrioletu, bet, ja laika apstākļi nav piemēroti šim transporta līdzeklim, vai jums ir daudz bagāžas, tā noteikti nebūs vispraktiskākā izvēle. Godīgi izvērtējiet to, ko jums vajag, un savu izvēli saskaņojiet ar brauciena mērķi!

2. Ne vienmēr „lielākais” nozīmē „labāko”

Lielas automašīnas mēdz patērēt vairāk degvielas. Parasti šādus auto ir arī grūtāk manevrēt, jo īpaši pilsētās, kur ir šauri ceļi un ierobežotas autostāvvietas.Vidēja izmēra automašīnas mēdz būt vispopulārākie auto īres transportlīdzekļi Latvijā. Lai arī kā, ieteicams veikt izpēti internetā, lai noskaidrotu, kāds ir benzīna patēriņš automobiļiem, kuru izvēli apsverat.

3. Pārnesumkārba – automātiskā vai manuālā

Norādiet automašīnu nomas aģentam, kādai pārnesumkārbai dodat priekšroku – automātiskajai vai manuālajai. Lai arī pastāv uzskats, ka automobili ar automātisko ātrumkārbu var vadīt jebkurš, kas māk braukt, droši izvēlieties sev ierastāko un ērtāko variantu.

4. Automobilis jāizvēlas rūpīgi

Lai arī auto īres līgumā parasti noteikts, ka iznomājamajam auto jābūt bez defektiem, tomēr izvēlētais auto vienmēr rūpīgi jāpārbauda un jāapskata. Ieteicams aplūkot auto ārieni un novērtēt, vai tam nav redzamu bojājumu, kā arī pārbaudīt vai auto lukturi, logi un stūres pastiprinātājs darbojas pareizi. Nepieņemiet auto, kas jums kādā veidā liek justies neērti!

 

Jo ātrāk jūs apjautīsiet, ko tieši vēlaties no sava nomas auto, jo lielāka ticamība, ka atradīsiet sev vislabāko piedāvājumu. Auto transporta noma sniedz pakalpojumus, kas ievērojami uzlabo pārvietošanās iespējas, bet klienta galvenais uzdevums ir – apzinoties savas vēlmes, vajadzības un iespējas, izvēlēties sev piemērotāko auto.

Blogs

Jūsu komentāri

You must be logged in to post a comment.