Bārmeņi banketiem – Māris un Vladimirs

Ja Jums ir apnikuši vienmuļi banketi ar standarta programmu, ja vēlaties pārsteigt savus viesus un draugus, tad divi atraktīvi, profesionāli, tehniski nodrošināti bārmeņi ne vien apmierinās visas Jūsu vēlmes svētkos, bet arī saudzīgi parūpēsies par Jūsu veselību no rīta! Ticiet, mūsu serviss apmierinās kā atraisītu tematisku vakaru, tā arī oficiālu pieņemšanu pēc protokola un etiķetes!

Mēs Jums palīdzēsim pareizi un taupīgi iegādāties dzērienus, kā arī sastādīsim izsmalcinātu dzērienkarti.

Pēc vajadzības nodrošinām banketus ar augstas klases viesmīļiem.

Māris Ozols (dzim. 1973.gadā)

Darbojas viesmīlības jomā kopš 1991. gada. Strādājis kā bārmenis, viesmīlis, restorāna menedžeris, zāles pārzinis. Bagātīga pieredze svinību un banketu organizēšanā, kā arī bāra un restorāna darba organizēšanā. Izcilas un pat pārdrošas svinību galdu / telpu dekorēšanas prasmes. Ilggadējā nenovērtējamā pieredze ļauj viņam izdomāt risinājumu pat vispiņķerīgākai problēmai. Ne bez pamata tiek saukts par komandas radošo līderi.

Vladimirs Genis (dzim. 1988.gadā)

Gaitas viesmīlības nozarē sācis 2006. gadā. Par spīti salīdzinoši īsajai pieredzei, jau kļuvis par neapstrīdamu profesionāli visā, kas saistīts ar bāra, restorāna un svinību organizēšanas darbiem. Savā karjerā darbojies kā bārmenis, viesmīlis un svinību organizators. Īsā laikā spējis pierādīt sevi šajā nozarē, par ko liecina pēdējos gados iegūtie bāra instruktora un vecākā bārmeņa amati. Pelnīti tiek uzskatīts par barman.lv ideju ģeneratoru.

Gadījumā, ja neesat droši par vietas izvēli – mēs jau ilgstoši sadarbojamies ar perspektīvu viesu namu gleznainā apvidū.

Bārmeņi Galda klāšana izbraukumā Izbraukuma banketi Šovi ,

Saistītie uzņēmumi

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli