VIP Party Bus ”BLACK CURRANT action”

VIP Party Bus „Black Currant action” elegantais, limuzīna tipa salons ir aprīkots ar 25 ērtām sēdvietām un bāru, pie kura Jūs apkalpos atsaucīgs bārmenis. Izgaismotā deju grīda un akustiskā skaņu sistēma pastiprinās ballītes atmosfēru. Dziedāt kārotājus iepriecinās karaokes iekārta un divi mikrofoni, kas ļauj viesiem izvērsties sirdi plosošos un elpu aizraujošos muzikālos duetos. Salonā izvietotajos plazmas ekrānos iespējams rādīt visu, ko sirds kāro – gan izklaidējošas filmas, koncertu ierakstus, gan sentimentālām atmiņām bagātas fotogrāfijas vai mājas video. Neaizmirstamas ballītes kārotājus patīkami pārsteigs autobusā/limuzīnā izvietotās gaismas un lāzeršovs.

VIP Party Bus „BLACK Currant action” lieliski piemērots vecmeitu un vecpuišu ballītēm, dzimšanas dienu svinībām, VIP pārbraucieniem, kāzām un kāzu jubilejām vai vienkārši jautriem izbraucieniem kopā ar kolēģiem vai draugiem.

Košākai un jautrākai ballītei par papildus samaksu piedāvājam Jūsu pasākumā arī Alkometru Patruļas, perkusionistu, dejotāju, iluzionistu u. c. mākslinieku piedalīšanos. Izstrādāsim piesātinātu vakara programmu jebkurai gaumei. Ja jums nav ieplānota brauciena galamērķa, nebēdājiet, palīdzēsim izstrādāt arī maršrutu braucienam.

PartyBus , ,

Saistītie uzņēmumi

1 Atsauksme

  1. Valdis, 6 years ago

    Gribētu tādā sarīkot kādu tusiņu ar draugiem!

       -  

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli