Vigorius – tagad arī saderināšanās gredzeni

Saderināšanās gredzens ar briljantu laika gaitā kļuvis par neatņemamu daļu priekšstatā par bildinājumu. Taču tas nebūt nav vienīgais saderināšanās gredzenu veids. Jūsu izvēle ir daudz plašāka – arī dizainu daudzveidības ziņā. Tagad – arī SIA Vigorius juvelierizstrādājumu klāstā varat atrast sev piemērotāko saderināšanās gredzenu. Kāds ir piedāvājums? Iepazīsimies tuvāk ar diviem saderināšanās gredzenu veidiem: saderināšanās gredzeni ar briljantiem un saderināšanās gredzeni ar cirkoniju.

Saderināšanās gredzens ar briljantu (roku darbs): svars no 1.71 līdz 4.42 gramiem, izmēri no 16.5 līdz 20 milimetriem. Karāti no 0.07 līdz 0.27. Atlaides 2011. gada decembrī līdz 35%.

Saderināšanās gredzens ar cirkoniju (roku darbs): svars no 1.24 līdz 5.35 gramiem, izmēri no 15.5 līdz 19.5 milimetriem. Atlaides 2011. gada decembrī līdz 15%.

Saderināšanās gredzenu iespējams pasūtīt arī pēc individuāla dizaina, tostarp izvēloties arī dārgakmeni un to skaitu.

Iespēja pasūtīt saderināšanās gredzenu pēc individuāla pasūtījuma, dod jums priekšrocību ne tikai attiecībā uz īpaša dizaina un saderināšanās gredzenā izmantotā dārgmetāla (vai to salikumu) izvēli, bet arī priekšrocību izvēlēties dārgakmeņa veidu. Vai esat apsvēruši, ka varat savai topošajai līgavai pasniegt gredzenu ar pērli? Juvelierizstrādājumu salons SIA Vigorius piedāvā  zelta gredzenu klāstu ar dabīgajām upes pērlēm. Pērles varbūt pirmajā mirklī šķiet neierasta izvēle saderināšanās gredzenam, taču to simboliskā nozīme parāda, ka tas ir maldīgi.

Pērles ir tradicionāla līgavas rota, tās simbolizē uzticību, ticību un nevainību, kā arī harmoniju.

Dzeltenā zelta saderināšanās gredzeni ar briljantu ir klasiska vērtība. Taču citos saderināšanās gredzenos izmantots gan dzeltenais, gan baltais zelts.  Šo abu dārgmetālu savienojums parāda, ka saderināšanās gredzenu mode iet līdzi laikam, un padara bildinātāja izvēli plašāku.

Papildus saderināšanas gredzena pasūtīšanai pēc individuāla dizaina un/vai iegādei aktuāli tieši bildinājuma izteikšanai varētu būt arī šādi SIA Vigorius pakalpojumi: gravēšana un gredzena izmēra palielināšana vai samazināšana. Vai pat vairāk – piemēram, ja jūs vēlaties savai iecerētajai dāvināt ģimenē no paaudzes paaudzē pārmantotu saderināšanās gredzenu, salonā Vigorius jūs varat izmantot ne tikai izmēra maiņas, bet arī pulēšanas vai pat juvelierizstrādājuma restaurācijas pakalpojumus.

 

Blogs ,

Jūsu komentāri

You must be logged in to post a comment.