Vadim Master – Jūsu svētku vakara vadītājs un organizators

Vadims Čerepanovs – oriģināls Jūsu svētku vakara vadītājs un organizators! Kā mākslinieks, viņš jau vairāk kā 15 gadus ir uz skatuves, tāpēc, ja esat izvēlējušies viņu, augstākās kvalitātes izklaidējoša programma ir garantēta, un citi mākslinieki Jums vairs nebūs nepieciešami. Vadims – uzvarētājs TV konkursos „Zelta talanti” Latvijā un arī Igaunijā. Krievijas TV šova „Minuta Slavi” dalībnieks.

Vadim Master – oriģinālā žanra populārs mākslinieks, vairāk kā piecpadsmit gadus uz skatuves. Šovi un priekšnesumi viņa izpildījumā ir vienmēr dažādi, atšķiras ar savu neatkārtojamu un izmeklēto gaumi. Katrā priekšnesumā ir sava „rozīnīte”, viņš izmanto daudzveidīgus aktiermākslas žanrus: deju, pantomīmu, akrobātiku, ilūziju vai fokusus, strādā ar uguni, spēka triki, žonglē un pat zīmē! Visi priekšnesumi tiek izpildīti oriģinālos, ļoti dārgos, pēc pasūtījuma šūtos kostīmos, kuriem nav analogu.

 

 

Šovs „Spray paint” ir guvis atzinību Baltijas, Turcijas, Īrijas un Izraēlas kūrortos.Vadima Mastera priekšnesumu un tērpu daudzveidība un neatkārtojamība ļaus piemeklēt šovu vai patīkamu pārsteigumu un padarīs jebkurus Jūsu  svētkus  košus, oriģinālus un neaizmirstamus!

 

Vai vēlaties savus svētkus izbaudīt oriģināli?


Kāzu rīkotāji Šovi Vakara vadītāji , , , ,

Saistītie uzņēmumi

5 Atsauksmes

 1. Smuidra, 6 years ago

  VEIKSMI-daudz jaunu ideju vēlam Jums!

     -  
 2. Salmiņu ģimenīte, 6 years ago

  Labdien Vadim! Mūsu kāzas patiesi bija brīnišķīgas,gan mums gan mūsu viesiem!
  Visas organizatoriskās pūles mēs ,lielā notikuma vaininieki novēlām uz Jūsu pleciem.Jūsu ieliktais darbs ir neatspēkojams,Jūs kā ne viens cits saprotat ka cilveki nesvin kāzas katru gadu!Esam no visas sirds pateicīgi par patīkamiem pārsteigumiem ko mums sagādājāt,nerunājot par lielisko vakara novadīsanu !Novēlam Jums daudz radošu ideju un veiksmi dzīvē!Ar patiesu cieņu jaunā Salmiņu ģimene

     -  
 3. Vadim, 6 years ago

  Уважаемая команда « Мастерс» и Вадим,
  Большое спасибо за организацию и проведение нашего юбилея – за ощущение праздника, торжества, за неожиданные подарки и сюрпризы. На самом деле, талантливых людей не так уж много, но вы ребята – не только талантливы, но ещё и профессиональны.
  Говорят, « Кто хорошо отдыхает – тот хорошо работает». Но мы не просто хорошо отдохнули – мы отдохнули отлично, а значит, и работать будем отлично! Желаем Вам – успехов в Вашем деле, креатива, бьющего ключом, довольных клиентов, новых идей и сил для их осуществления.
  Ещё раз спасибо и до новых встреч, которые, мы уверены, обязательно будут! Поклонники Вашего таланта – SIA”IKSpeditor” в лице Исполнительного директора Ольги Кладиевой.

     -  
  • Simona Berzina, 6 years ago

   Vakara vadītājs bija labs, atsaucīgs un piedāvāja atbilstošas spēles. Kopumā atmosfēra bija jautra un atbilda mūsu ekspektācijām.
   Labi, ka bija arī DJ; mūzikas izvēle arī bija piemērota visām gaumēm.

      -  
   • Марлена Мотина, 6 years ago

    “MENESS Aptiekas”
    Уважаемый Вадим! Еще раз огромное спасибо за организованный вечер.
    И руководству и работникам нашей компании очень понравился вечер. Наши работники звонили и благодарили нас, а значит и Вас-ведущих и всех артистов за хорошо проведенное время, за разнообразие и насыщенность программы. За хорошую организацию и профессиональную работу ведущих (Вас и артистов «Мастерс»). За созданную атмосферу праздника, Нового года и домашнести (может семейности). Это видно по фотографиям и лицам наших сотрудников. На память нам остались не только хороший эмоциональный заряд, но и замечательные фотографии и шаржи художника. Самый главный отзыв – это желание продолжить сотрудничество в будущем и уверенность в том, что на Вас можно положиться в реализации вечеров для такой большой компании, как наша. Спасибо и до новых вечеров! Директор по персоналу Марлена Мотина.

       -  

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli