“Upesrūķi” – pirts svinībām

Kāzas „Upesrūķu” pirtī !?!

Kāzu svinībām rīkojam un veidojam telpu interjeru tā, lai ir ērti un parocīgi, mazām, līdz 30 cilvēku kāzinieku kompānijām (pats pirmais pasākums mūsu viesu namā-pirtī bija kāzas).

Uz vietas ir visi nepieciešamie trauki, glāzes, galdauti, salvetes, galda piederumi, vāzes. Pakavveidīga ozollapu vītne. Ir mūzikas centrs ar karaoki, klavieres, akordeons! Ir izveidojusies laba sadarbība ar muzikantu grupu „Sveķi”.

Pirts teritorija atrodas uz pussalas Tumšupes krastā. Tā ir norobežota ar dzīvžogu un sētu, slēdzamajiem vārtiem. Pagalmā var novietoties 14 automašīnas. Ir arī iespējams novietot 30vietīgu autobusu!

Teritorijā atrodas lielās šūpoles, laukums ugunskura vietai (lieliska vieta mičošanai), tējnīca-laivā, mazākajiem viesiem – neliela rotaļu vietiņa ar mazajām šūpolēm un smilšu kasti. Veidojam sporta laukumu.

Ir speciāla istaba jaunlaulātajiem, vedējiem. Vēl ir papildus divas istabas ar divvietīgajām gultām, saliekamajiem krēsliem. Kopumā gultās varam izguldināt 18 cilvēkus, bet 7 uz matračiem. Pie mums pa nakti tā mīlīgi gulējuši 25 viesi!

Klusumu mīlošus viesus (gados vecākus cilvēkus, vecākus, ģimeni ar maziem bērniem, iespējams izguldināt blakus esošajā mazajā pirtiņā – divvietīgajā dīvānā un 2 izvelkamajos krēslos).

Kāzu rīkošanā mums jau ir pieredze, sadarbojamies ar vedējiem un, ja nepieciešams, palīdzam organizēt kāzu svinības.

Pie mums ir iespējams pasūtīt un piegādāt ēdienu visām gaumēm pēc pavāra izstrādātās ēdienkartes. Ja nepieciešams, apkalpojam viesus pie galdiem. Ir trauku mazgājamā mašīna.

Otrajā kāzu dienā nav jāsteidzas mājās, relaksācijai noderēs pastaiga svaigā gaisā pa turpat netālu esošo priežu silu, lasot viršus – tējai, sēnes, mellenes, brūklenes! Bet ziemā… ir iespēja slēpot īso – 2km un garo – 4km distanci!

Sešvietīgs auto var atvest un aizvest viesus mājās.

Tā kā kāzas ir nopietni svētki, piestrādājam īpaši!

Iepriekšējā dienā vedējiem ir iespēja izrotāt kāzu telpas, kā arī atvest visas nepieciešamās mantas kāzu procedūras vadīšanai.

Palīdzēsim Jums laimīgi noenkuroties laulības ostā!

Svinībām Viesu nami ,

Saistītie uzņēmumi

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli