Tūrisma aģentūra Viva La Tour

Tūrisma uzņēmums “Viva la Tour!” darbu uzsāka 2008. gadā, atklājot jaunu biroju rūpnīcas VEF teritorijā. Uzņēmumā strādā viens konsultants ar darba pieredzi citās Latvijas tūrisma aģentūrās virs 5 gadiem. Vairs nekādu pāradresētu telefonu vai pazudušu pieprasījumu, par visu atbild viens cilvēks, kas Jums atvieglos ne tikai aviobiļešu vai citu ceļojuma produktu iegādi, bet arī palīdzēs ar informāciju vai atrisinās citas problēmas ceļojuma plānošanā.

“Es vēlos lai Jūsu ceļojuma plānošana kļūtu par “gaidīšanas svētkiem”, nevis uztraukuma pilnu laiku par gaidāmo braucienu. Es atbildēšu uz visām Jūsu vēstulēm maksimums 24 stundu laikā, bet, ja informācija ir nepieciešama steidzami, lūdzu zvaniet vai sazinieties izmantojot Skype.

Mājas lapā atradīsiet arī īpašu sadaļu atsauksmēm un ieteikumiem. Es vēlos tās dzirdēt, lai pilnveidotu piedāvājumu un uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti, veidojot noturīgas attiecības ar klientiem, par ko var kļūt jebkurš, kas vēlas uzticēt savu ceļojumu vienam, bet gudram un atbildīgam konsultantam!”

VIVA LA TOUR misija ir nodrošināt individuālu attieksmi ne tikai patstāvīgajiem klientiem, bet katram, kas iespējams nonācis ceļojuma plānošanas strupceļā. Palīdzēt ne tikai iegādāties ceļojumus, bet arī rast problēmu risinājumus, ja tādi radušies to laikā.

VIVA LA TOUR vīzija 3 gadiem – kļūt atpazīstamiem kā ātru, uzticamu un drošu tūrisma pakalpojumu sniedzējiem, kā arī nodrošināt diennakts atbalstu mūsu klientiem.

Lai dzīvo ceļojums!

Atlaides čarterlidojumiem gan vasaras gan ziemas sezonā!!!


Piešķiram 5 % atlaidi visiem čarterlidojumiem.

Ceļojumu aģentūras Medusmēnesim , ,

Saistītie uzņēmumi

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli