“Svētki Jums”

Kāzas ir iespējams skaistākie dzīves svētki un mēs piedāvājam Jums noorganizēt tos lieliskā kvalitātē un par draudzīgām cenām. Varam palīdzēt gan pilnībā noorganizējot Jūsu kāzas (piemērotu telpu atrašana, vadītājs, mielasts, atrakcijas un šovs, transports, ziedi un daudz kas cits) vai arī tikai paēdinot viesus kāzu mielastā.

Kāzas ir vieni no svētkiem, kuru rīkošanai nepieciešami lieli finansiālie resursi. Izvēloties mūsu sniegtos pakalpojumus, Jūs saņemsiet augstas klases servisu, kā arī lielisku apkalpošanu un uz kāzu galda gardākos kāzu ēdienus par ļoti labām cenām.

Kopīgiem spēkiem vienosimies par ēdienu sortimentu, apkalpojošo personālu un daudz ko citu, piemēram šovu no bārmeņu puses vai šampanieša piramīdas uzstādīšanu, pēc kuras saliešanas kāzu viesi varēs pacelt glāzes par jauno pāri. Mūsu profesionālā pavāru un apkalpotāju komanda parūpēsies, lai Jūsu viesi būtu paēduši un kāzu galds būtu uzklāts godam. Piedāvājam dažādus risinājumus, sākot ar vienkāršām kāzām, kas neprasīs lielus līdzekļus, līdz pat grandiozām kāzām, kurās tiek pasniegti izsmalcināti ēdieni, un arī telpas un galda noformējums, kā arī šovs vistiešākajā veidā atbilst šim vārdam – grandiozs. Bet ja vēlaties uzreiz pēc ceremonijas doties kāzu ceļojumā un kāzu viesus tikai uzcienāt ar šampanieti un nelielām uzkodām pie baznīcas, arī šajā gadījumā “Svētki Jums” var nākt Jums palīgā visu noorganizējot. Galdus klājam gan Jūsu izvēlētās vietās, gan mūsu piedāvātās banketu zālēs Rīgā un citur Latvijā, kā arī mūsu kafejnīcā Bolderājā.

Kāzu mielasts ar “Svētki Jums” būs izdevies. Mēs piedāvājam visdažādākos risinājumus Jūsu kāzām, sākot ar šampanieša un uzkodiņu pasniegšanas pie baznīcas un beidzot ar grandiozām vakariņām, šampanieša piramīdu un brokastīm rīta agrumā.

Ja Jūs izvēlēsieties mūs kā savus kāzu galda klājējus – Jūs to noteikti nenožēlosiet, jo Jūs un Jūsu kāzu mielasta viesi būsiet labi un gardi paēduši un noteikti apmierināti. To mēs garantējam! Vairāk informāciju par mūsu pakalpojumu izmaksām un citas nianses varat uzzināt pa tālruni vai mūsu mājas lapā.

Atrodamies : Valdeķu iela 27 un Lielā iela 69a, Rīga

 

Galda klāšana izbraukumā Kāzu rīkotāji ,

Saistītie uzņēmumi

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli