SOLA CAFASSO FACTORY DIRECT

Kāzu kleitu ražotājs un vairumtirgotājs SOLA CAFASSO FACTORY DIRECT  saviem klientiem nodrošina augstas kvalitātes kāzu kleitas par ražotāja cenām, bez starpnieku uzcenojumiem.

Mēs piedāvājam izsmalcinātas kāzu kleitas, kas liks iemirdzēties katras līgavas dabiskajam skaistumam. Tieši tas padara SOLA CAFASSO līgavas tik īpašas un neatkārtojamas!

Pašlaik kāzu tērpu modē dominē ziloņkaula nokrāsa. Tāpēc, sekojot modei, piedāvājam kleitas, kas piegriezuma, krāsas un stila ziņā atbilst modernas līgavas prasībām. Savu līgavas tērpu var papildināt ar burvīgu diadēmu, mirdzošām rotām vai smalkām mežģīnēm rotātu spāņu stila plīvuru.

Salonā uz vietas atrodas ap 2000 kāzu kleitu modeļi, kurus ir iespējams pamērīt un iegādāties.

Piedāvājam iegādāties arī kāzu kleitu DEMO modeļus. DEMO modelis ir kleita, kas ir izmantota fotosesijas vai mērīšanās laikā, lai noteiktu līgavai atbilstošu kāzu kleitas siluetu. Šīm kleitām ir iespējami nelieli defekti vai nepieciešama tīrīšana, tomēr to kopējais stāvoklis ir ļoti labs. To cenas ir vidēji par 80 – 40% zemākas nekā jaunām kleitām – sākot no 50 LVL.

Esam atvērti jaunām un noturīgām sadarbības iespējām ar Latvijas kāzu kleitu saloniem.

Ka arī būsim ļoti priecīgi saņemt mūsu, nu jau sievas statusā esošo, klientu fotogrāfijas no kāzām. Labprāt tās izvietotu mūsu mājas lapā.

Laipni gaidīsim Jūs SOLA CAFASSO FACTORY DIRECT kāzu salonā darba dienās no plkst. 10:00 – 18:00, Brīvības ielā 73, pēc iepriekšēja pieraksta.

Aksesuāri Kāzu saloni , , ,

Saistītie uzņēmumi

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli