Skaistumkopšanas salons BEAUTY ZONE

Skaistumkopšanas salons BEAUTY ZONE ir lielisks skaistuma un kvalitātes savienojums, kas radīts pašā Rīgas sirdī 2004. gadā. Salona izmeklētā un pieklusināti elegantā atmosfēra uzrunā un vilina īpašus skaistuma cienītājus. Salonā strādājošie profesionāļi būtisku nozīmi piešķir konsultācijām, kas veicina pareizu procedūru izvēli katram klientam.

Salons BEAUTY ZONE piedāvā izmeklētas un pārbaudītas ķermeņa un sejas procedūras izmantojot augstvērtīgu Biologique Recherche Parīzes skaistuma institūta radīto kosmētiku, modernus nagu kopšanas, kā arī matu kopšanas pakalpojumus.

Strādājot jau 7 gadus, salons BEAUTY ZONE ir kļuvis par atpazīstamu un kvalitatīvu matu kopšanas centru, kas īpaši lepojas ar to, ka pārstāv profesionālo matu kopšanas kosmētiku Paul Mitchell®.

Paul Mitchell® tā ir leģendāra matu kosmētika, kas sevī apvieno dabīgus komponentus un modernas ražošanas tehnoloģijas – īstens profesionālisms vairāk kā 30. gadus.

Salons BEAUTY ZONE – skaistuma teritorija!


BRĪNIŠĶĪGS IZSKATS TAVĀ VISSKAISTĀKAJĀ DIENĀ!Kopā ar salona BEAUTY ZONE profesionāliem meistariem, Jūs savā kāzu dienā izskatīsieties patiešām neatvairāma un apbrīnu vērta!


Tieši līgavām esam sagatavojuši īpašu piedāvājumu komplektu, kurā ietilpst: • Klasiskais manikīrs + pēc izvēles Shellac™ vai nagu lakas uzklāšana

 • Klasiskais pedikīrs + pēc izvēles Shellac™ vai nagu lakas uzklāšana

 • Kāzu frizūra

 • Make up


Izvēloties šo pakalpojumu komplektu 100,00 Ls vērtībā, saņemsiet atlaidi 20% lielumā!


Šis īpašais piedāvājumu komplekts jāizmanto 1-2 dienu laikā.
Meistaru ieteikums – dienu pirms kāzām veikt manikīru un pedikīru, savukārt kāzu dienā – grimu un frizūru.

Skaistumkopšanas saloni ,

Saistītie uzņēmumi

1 Atsauksme

 1. Santa, 5 years ago

  Mana laimīgā un dzīves skaistākā diena bija jau kādu laiku atpakaļ, bet vēl joprojām esmu tās dienas eiforijā. Pasākums izdevās godam.
  Gribu izteikt lielu paldies šī salona meistariem par lielisko darbu :)

     -  

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli