Pasākumu vadītāja-Ļubova Keiša

 

Es neesmu burvis, bet varu uzburt Jums neaizmirstamu pasākumu- kāzas(pat no Zaksa),jubileju, korporatīvu, dzimšanas dienas ballīti,izlaiduma pasākumu. Es neesmu aktieris, bet ar savu runas mākslu neļaušu Jums garlaikoties. Es neesmu fizkultūras skolotāja, bet ar savām stafetēm,konkursiem un atrakcijām iekustināšu un aizraušu ikvienu . Es neesmu dziedātāja, bet protu un varu dziedāt kopā ar Jūsu ciemiņiem ne sliktāk par,, pop zvaigzni”. Es neesmu tulks, bet varu novadīt pasākumu gan latviešu, gan krievu valodā. Es esmu tāda pati kā Jūs, tikai man ir hobijs – brīvajā laikā izklaidēju un priecēju Jūs un Jūsu ciemiņus kā vakara vadītāja.Varu piedāvāt superīgu DJ ,profesionāla fotogrāfa vai lustīgas dzīvās mūzikas pakalpojumus.

Провожу и развлекаю и весельем наполняю. Все Ваши Праздники в том числе и Cвадьбы, Юбилей, выпускные,День рождения или другue мероприятие.

Ваш праздник может быть веселым, неповторимым и именно таким, каким Вы сами захотите.

Cenas ļoti pieņemamas (zvanat gan sarunāsim)

 

Vakara vadītāji , ,

Saistītie uzņēmumi

1 Atsauksme

  1. RITA, 4 years ago

    Super vadītāja…………bijām jubilejā,kuru viņa organizēja un vadīja.Bija gan romantika,gan jautrība…………nebij nekas pārspīlēts.Konkursi,atrakcijas neredzētas,un kā saka ,,nenodrāztas”…………..muzikāli un ar savu rozīnīti.Tagad priekšā Jaungada pasākums obligāti aizrunāšu.lai arī citi zin par kolosālo Ļubovu.
    Iesaku!!!!!!!!!

       -  

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli