Neiburgs viesnīca /restorāns

Jugenda arhitektūras piemineklī pašā Vecrīgas sirdī, klusā, gleznainā ieliņā blakus Doma katedrālei jūs gaida viesnīca NEIBURGS: vēsturiskā mantojuma un mūsdienīga dizaina apvienojums, plaši un gaiši apartamenti, kā arī viens no Rīgas iedzīvotāju iecienītākajiem restorāniem

Viesnīca izbūvēta ar saudzīgu attieksmi pret arhitektūras mantojumu, restaurējot vēsturiskās detaļas telpu apdarē un saglabājot lielisko jūgenda arhitektūras proporciju.

Viesnīcā ir 55 apartamenti – vienistabas, vienistabas lukss, divistabu, divstāvu un divstāvu lukss, platībā no 23 – 62 kv.m. Visus apartamentus raksturo plašums, ērtas mēbeles, daudz apgaismes ķermeņu, komfortablas vannas istabas un lieliski skati pa logiem.

Katrā apartamentā ir iebūvētā virtuve un atsevišķi ierīkotā dzīvojamā zona vai pat atsevišķa dzīvojamā istaba. Istabas aprīkotas ar TV, DVD, ērtu rakstāmgaldu, kā arī nodrošināts gan vadu gan bezvadu platjoslas interneta pieslēgums.

Viesnīcas hallē iekārtotā bibliotēka, kur atrodama literatūra dažādās pasaules valodās. Turpat bibliotēkas ērtajos krēslos viesi var kavēt laiku ar grāmatu un ar tasi kafijas vai dzērienu no bāra.

Viesnīcā ir 3 nelielas konferenču zāles semināriem, prezentācijām, kā arī saviesīgiem pasākumiem un svinībām. Viesu ērtībām ierīkota somu un turku pirts, kā arī neliela trenažieru zāle, pieejama masāža.

Restorāns Neiburgs piedāvā gardas maltītes no bagātīgām rīta brokastīm līdz pat izsmalcinātām vakariņām, banketiem un pieņemšanām.

Ēdināšana Restorāni Telpas svinībām Viesnīcas

Saistītie uzņēmumi

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli