Limuzīni, luksus klase un mikroautobusi

Noma-Rent piedāvā vieglo automašīnu (biznesa un luksus klases, limuzīnu) nomu, īstermiņā un ilgtermiņā, jebkurā Jums nepieciešamajā dzīves situācijā. Iespējama auto rezervēšana internetā un piegāde klienta dzīves vietā.

Ja patiešām nevēlaties nekādas rūpes, piedāvājam arī auto ar vadītāja pakalpojumiem, kas Jums sagādās maksimālu komfortu un atslodzi vecmeitu ballītē, kāzās vai biznesa braucienā. Mūsu pieredzējušie šoferi kā minimums pārvalda trīs valodas un ir gatavi parūpēties arī par Jūsu viesiem.

Mēs ar lielāko prieku piedāvājam autonomu Jūsu brīvdienu atpūtas braucieniem, svētkiem, biznesam, dārgu ārzemju viesu vizināšanai pa skaistākajām Latvijas vietām, braucieniem uz lidostu vai kultūras pasākumiem.

Mūsu rīcībā ir dažādas klases automašīnas, atbilstoši Jūsu rocībai, iespējām, vajadzībai, vēlmēm un braukšanas pieredzei. Mēs esam labākā auto nomas kompānija un Jūsu izvēlei spējam piedāvāt auto, ar benzīna vai dīzeļdzinēju, ar automātisko vai manuālo ātrumkārbu, aprīkotu ar GPS navigāciju vai bērnu sēdeklīti. Pie tam, Jūs varēsiet izvēlēties arī Jums pašam simpātiskāko markas un modeļa auto, bet pašriska summa atkarīga no klienta braukšanas stāža un vecuma. Vienīgais, kas no Jums nepieciešams ir uzrādīt autovadītāja apliecību, pasi un samaksāt drošības naudu.

Neatkarīgi no tā vai Jūs pats negribat vai vienkārši nevarat braukt ar savu auto, pie mums Jūs gaida, teicamā tehniskā stāvoklī, tīra automašīna ar pilnu bāku. Jūs atklāsiet, ka mēs esam gatavi palīdzēt ar auto nomu jebkurā situācijā, lai Jūs spētu novērtēt mūsu lieliskā pakalpojuma sniegtās ērtības. Neraizējieties! Nav auto? Toties esam mēs!

Noma-Rent – tā ir auto kvalitāte, drošība un komforts, jebkurā situācijā!

Autobusu noma Biznesa klases auto Limuzīnu noma , , ,

Saistītie uzņēmumi

 • CarRent – auto & minibusu noma

  CarRent – auto & minibusu noma

  SIA Fūrmanis FF nodarbojas ar automašīnu iznomāšanu un piedāvā klientiem mazās, ...

 • SIXT autonoma

  SIXT autonoma

  SIXT autonoma piedāvā ne vien biznesa klases automašīnas jaunajam pārim, lai nokļūtu savā ...

 • Retro auto noma

  Retro auto noma

  SIA "Retro auto noma" Piedāvā svinību iespējas ar retro automašīnu dalību ir ...

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli