Laulību un saderināšanās gredzeni no Kāzu Aģentūras

Par iegādi. Schalins Ringar’s gredzenus Latvijā var iegādāties uzņēmumā SIA „Kāzu Aģentūra”. Ofisā ir apskatāmi gredzenu paraugi no 16 kolekcijām, piegāde notiek septiņu līdz desmit darba dienu laikā. Visi mājaslapā redzamie modeļi ir pieejami no 4 veidu zelta: baltā un dzeltenā zelta 585 un 750 proves.

Par produkciju.  Rūpnīcā tiek iepirkts un krāsnīs izkausēts 24 karātu zelts (1000/1000 tīrs zelts). Katru kausēšanu pārrauga vietējās valsts institūcijas, kas attiecīgi izsniedz kvalitātes sertifikātu. Schalins Ringar’s ražo 18 karātu (satur 750/1000 tīra zelta, 17% vara, un 8% sudraba, saukts arī par Rosé zeltu) un 14 karātu (satur 585/1000 tīra zelta, saukts arī par Hamiltona zeltu). Schalins Ringar’s ražo arī balto zeltu, kas satur 18 karātu zelta un citu metālu (16% pallādijs). Pievienojot pallādiju zelts pieņam baltu nokrāsu, tāpēc to mēdz dēvēt par balto zeltu.

Dimants: dimantu kā dārgakmeņu kvalitāti raksturo sekojoši 4 kritēriji: karātu-svars, krāsa, dzidrība un slīpējums.

Karāti: dārgakmeņu izmēri robežās no 0,01 līdz 1,00 karātam.

Rūpnīcā visbiežāk tiek piemērots WVS standarts, kas nozīmē, ka dimants ir dzidrs, bez redzamiem iekšējiem defektiem jeb ieslēgumiem dimanta kristālā, vismaz 0,04 un vairāk karātu, gandrīz bezkrāsains (H).

Tāpat arī tiek izmantots WSI dimantu kvalitātes standarts, kas apzīmē dimantus ar nelieliem ieslēgumiem, 0,01-0,03 karāti un arī gandrīz bez krāsas (H).

Krāsa un slīpējums: Schalins Ringar’s rūrpnīcā visbiežāk tiek izmantots Vesseltona baltais standarts apaļā dimanta slīpējumā ar 57 plaknēm, kā arī Top Vesseltona baltais F standarts taisnstūra vai tā sauktajā princešu slīpējumā. Augstas kvalitātes dimantus rūpnīca uzpērk no dīleriem Antverpenē Beļģijā un Zviedrijā.

„Kāzu Aģentūras” pamatnodarbošanās ir kāzu organizēšana, tāpēc ir pierasts tikties ar klientiem tiem vēlamā laikā pēc iepriekšēja pieraksta. Katrs pāris sev ērtā laikā piesakās uz tikšanos un baudot gredzenu dažādību tos nesteidzīgi uzmēra, apsverot iespējas, kurš modelis piestāv abiem no saderinātajiem. Ar klientiem, kuri netiek darba laikā vienojamies par darba dienu vakariem vai brīvdienām.

SIA”Kāzu Aģentūra” tika ieveidota 2003.gada pavasarī kā pirmā aģentūra Latvijā, kura specializējas kāzu organizēšanā. Kopš uzņēmuma darbības sākuma ir rīkotas simtiem kāzu visā Latvijā. Schalins Ringar’s gredzenus Latvijā var iegādāties kopš 2007. gada 1.decembra.

Laulību gredzeni Rotu veikali Saderināšanās gredzeni , ,

Saistītie uzņēmumi

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli