Kostīmu īre vecmeitu ballitēm un citiem pasākumiem

Izīrejam (Kostīmus vecmeitu ballitēm, helovīna naktij kā arī jebkuriem citiem svarīgiem pasākumiem jūsu dzīvē),kā arī pardodam

sexy costumes+fashion style

Izīrejam (Kostīmus vecmeitu ballitēm, helovīna naktij kā arī jebkuriem citiem svarīgiem pasākumiem jūsu dzīvē)+rezervācija tērpiem pēc klienta velmēm..Ar piegādi visā Latvijā.Uz vecmeitu ballitēm ir īpašas atlaides.Ja Jūs rezervējat tērpu 2-3 nedēļas ieprekš,tad no tās cenas kura ir uzrādīta mājas lapā atlaide bus 50 % . Jūs vienmēr varat zvanīt mums 26702079...Būsim priecīgi jūs dzirdēt
Karnevālu izkrašņos sexy kostīmi!
Tie ir izsmalcināti apģērbi, ar kura palīdzibu svētki būs vēl oriģinālāki un jautrāki. Izveidojot brīnišķgu svētku atmosfēru,kad piepildīsies visvairāk neticami, bet tomēr kārotie sapņi!
Šie tērpi ir mazliet atkailināti,tomēr tie neatstās nevienu vienaldzīgu skatienu.Karnevāla tērpi ir jauns veids, kā rotāt sevi un apkārtējos ar prieku un laimi!
Šeit jūs varat izvēlēties jebkuru karnevāla kostīmu. Karnevāla tērpi tiem, kas vēlas organizēt svētkus, izklaidēt viesus, Uztaisīt pārsteiguma nakti. Noma karnevāla tērpiem - tiem kuri vēlas, lai saglabātu šos svētkus savā dzīvē. Kas ļauj organizēt svētkus, izjokošanu vai Maskarādes balli.Kuru visi atcerēsies vēl ilgi.

Vecmeitu ballītēm , , ,

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli