Skaistas korsetes līgavai

Korsetes ir viens no izsmalcinātākajiem veļas veidiem. Korsetes ne tikai izceļ auguma aprises, bet arī tiek asociatīvi uztvertas kā skaistuma un iekārdināšanas ierocis. Līdz ar to sievietes, kuras valkā korsetes jūtas sievišķīgākas. Varam būt gandrīz droši, ka ikviena, dodot priekšroku tieši korsetes valkāšanai, var arī sagādāt patīkamu pārsteigumu savam vīrietim. Un – vai gan tas nav tieši tas, ko katra vēlas kāzu naktij? Turklāt, līgava var sevi palutināt iegādājoties pat divas korsetes – vienu, kas būs piemērotāka valkāšanai zem kāzu kleitas, otru – valkāšanai pašu par sevi…

Tirdzniecībā pieejamo korsešu klāsts ir plašs – pieejamas gan vienkāršākas, gan izsmalcinātākas korsetes, korsetes ar mežģīnēm, lentām, ziedu apdruku. Romantiska stila un retro stila korsetes, ikdienišķākas un svinīgākas korsetes, noslēpumainas un atklātākas korsetes – katrai gaumei un personībai kas savs.

Zīmolu Axami, Nikol Djumon, Obsessive un Seven till Midnight korsetes iespējams iegādāties pat neizejot no mājām. Par pirkumu varat norēķināties gan ar kredītkarti vai maksājumu internetbankā, gan ar pēcapmaksu (pastāvīgie klienti). Turklāt – ir iespējama preču atgriešana vai apmaiņa 140 dienu laikā. Pieejami dažādi izmēri.

Apakšveļa

Saistītie uzņēmumi

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli