Kāzu salons “Jūlija”

Kāzu salona „Jūlija” kompānija strādā, lai izveidotu vienreizēju līgavas tērpu un palīdzētu izvēlēties tieši to kāzu kleitu, kuru katra līgava iedomājās savos sapņos.

Pie mums salonā atrodas klasiskas, ampīra stila un kuplas kāzu kleitas dažādās cenu kategorijās. Plašais sortiments (vairāki simti modeļu) nedārgām kāzu kleitām ļauj katrai sievietei īstenot realitātē tieši to tēlu, kas viņai labāk patīk. Salonā ir pieejama arī ekskluzīva līnija dārgu un krāšņu apģērbu cienītājām. Šīs līnijas modeļi atšķiras ar dārgiem dabiskiem audumiem un mežģīnēm, ar ideālu griezumu, fasonu oriģinalitāti un milzīgu daudzumu roku darba.

Greznums, krāšņums un ekskluzivitāte – to visu var iegūt kāzu salonā „Jūlija”.

Līgavām mēs veltam īpašu uzmanību, taču neesam aizmirsuši arī par otru pusīti – līgavaini. Pēc tam, kad līgava ir izvelējusies savu kāzu kleitu, vieglāk ir pēc krāsas un stila izraudzīties kostīmu līgavainim, jo tagad taču vajag ņemt vērā to, ka Jūs esat pāris un Jums ir jāizskatās skaisti ne tikai katram atsevišķi, bet lieliski un harmoniski kopā!

Kāzu saloni ,

Saistītie uzņēmumi

1 Atsauksme

  1. Patiesiba, 6 years ago

    Velejos iegādaties kāzu kleitu, staigāju ar draudzenēm pa avotu ielu, domajam ieiet salonā Jūlija! Mus sagaidija loti nelaipni, pilnigi lika iziet ara, jo redz tur esot tik kruti, ka nepieciesams pieraksts!! Nu ok es paludzu , lai mani pieraksta, pardeveja(ar melniem matiem) negribigi pierakstija, bet nu labi, mazums slikta diena… Kad devos nakamo reizi uz so salonu, attieksme nebija mainijusies.. ta pati druma seja, viszinosha, par visu, es ludzu paradit kleitas kas ir ”zivtinjas tipa” vinja tikai nobljaujaas ka tadas mums nav, dazhas ir liidzigas, bet nu kada summa jums vajag,vina man jauta! es atbildu nu lidz 500ls, vinjas izteiksme bija tada, ka es itka butu prasijusi kleitu pa 5ls, vinjas attieksme veel palika drausmigaka, !! es paludzu uzmeeriit dazhas kleitas, bet vinja man uzspieda savu gaumi, tas kas vinjai patik, jo vinja redz zin labak, runaja ljoti valdoniga toni!!! kad meriju kleitas vinja man pat neaizseja, vnk pietureja ar roku aizmuguri, un kko pie sevis bubinaja!!!
    Uzskatu ka shis sievietes (ar melnajiem matiem) uzvediba ka pardevejai nebija adekvata!
    Ta ka meitenes ja nevelaties kleitu vismaz par 1000 ls droshi var neiet uz turieni, uz Jums skatisies skjibi, un nedos merit, to ko velaties Jus!!!!!

       -  

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli