Kāzu dāvanas

Šķind šampanieša glāzes, līgava priecīgi smejās un vējā plīvo viņas brīnišķīgi skaistā kleita, līgavainis lepni, maigi un priecīgi smaida. Apkārt glīti uzposušies gavilē svētku viesi. Visu dzirkstoši priecīgais noskaņojums atbalsojas šampanieša glāzēs, siltajās vēja brīzēs, maigajās ziedu smaržās un telpu sirsnīgi harmoniskajā iekārtojumā. Šīs ir kāzas – tie svētki, kurus svin ar lielu prieku, līksmi. Tie ir svētki, kuros jaunais pāris tiek pavadīts viņu jaunajā, kopīgajā ceļā. Svētki, kuros sākas jaunās pasaku princeses un prinča pasaka, kuru viņi turpmāk veidos paši. Tas ir sākums jaunai dzīvei, jauniem atklājumiem un jaunai pieredzei.

Ajūrvēdas masāžaTuvojas kādu tuvinieku, radu vai draugu kāzas, kurās ir nepieciešams apsveikt jauno pāri, vēlēt viņiem ceļā daudz laimes, mīlestības un pozitīvas pieredzes. Šos sveicienus var veikt ar ziediem un skaistiem vārdiem, bet vēl viens veids kā sveikt jaunlaulātos ir dažādas dāvanas. Kāzu dāvanai ir jābūt vērtīgai un īpašai, jo šie ir tādi svētki, ko svin reizi mūžā – grandiozi, lieli svētki. Varbūt ne vienmēr pēc cilvēku skaita vai telpu lieluma lieli, bet gan pēc svarīguma, jo šīs svinības ir tik nozīmīgas jaunā pāra dzīvē. Tāpēc rodas jautājums, ko dāvināt tik būtiskā notikumā? Idejas dāvanām kāzās ir daudz un dažādas, visas labas un jaukas. Tomēr jaunlaulātajiem vienmēr patīk oriģinālas dāvanas, par kurām gan viņi, gan kāzu viesi zin, ka tās neatkārtosies. Piemēram, kāzās ir pieņemts dāvināt skaistas un dārgas servīzes, elegantu gultas veļu, ir dzirdēts, ka dāvina pat sadzīves tehniku, lai jaunais pāris var vienkāršāk uzsākt savu kopdzīvi, tomēr bieži vien jaunlaulāto gaume no jūsu gaumes var atšķirties (uz krāsām vai materiāliem), turklāt, ja jūs šos cilvēkus nepazīstat pietiekoši tuvu, tad ir iespēja, ka uzdāvināt kaut ko tādu, kas viņiem jau ir. Viens no veidiem, kā šo jautājumu atrisināt, ir uzdāvināt jaunajam pārim kāzās dāvanu kartes, jo tad viņi paši var izvēlēties savai gaumei atbilstošāko. Arī dāvanu kartēm dāvanu idejas ir daudz un dažādas, tādēļ ir jāmeklē tāda dāvanu karte, kas varētu būt īpaša, jauno pāri iepriecinoša un vēl vairāk satuvinoša. Viens no veidiem, kā jaunajam pārim satuvināties vēl vairāk, sajust vienam otru un izbaudīt kopīgu piedzīvojumu ir divatā apmeklēt jauku masāžu vai kādu no SPA procedūrām. Tādēļ piedāvājam interesantas un oriģinālas dāvanas kāzās – dāvanu karti SPA procedūrai vai masāžai. Šī ir dāvana, kura īpaši iepriecinās un iedvesmos jauno pāri. Tā ir tāda dāvana, kura padara ikdienu vēl krāsaināku un interesantāku. Par šādu dāvanu priecātos ikviens. Kāzu dāvanas ir oriģinālas, pievilcīgas, iedvesmojošas un vērtīgas jaunlaulāto turpmākajai dzīvei. Galvenais kāzu dāvanas mērķis ir, lai tā būtu vērtīga un ilgstoši saglabātos atmiņā. Masāža vai SPA procedūra ir tāds piedzīvojums, kurš cilvēkam ilgi saglabājas atmiņā, bet, ja vēl tas ir kaut kas, kas baudīts kopīgi, tad tas kļūst par īpašo kopīgo piedzīvojumu, ko kopīgi atcerēties un izbaudīt atmiņās vēl un vēl. Masāža ne tikai uzlabo veselību un ir lielisks līdzeklis veselības profilaksē, bet arī lieliski uzlabo pašsajūtu, relaksē, atbrīvo no sasprindzinājuma ķermenī un prātā, uzlādē ar enerģiju un pozitīvām emocijām, iedvesmo un sniedz vēl daudz vērtīga.

Kāzu dāvanas vecākiem ir vēl viena iespēja izmantot šo dāvanu karti kā ļoti jauku, sirsnīgu un vērtīgu dāvanu. Par SPA dāvanu karti priecātos ikviens un katrs vēlētos izbaudīt masāžas patīkamo iedarbību, jo masāža ir pieskārienu valoda jeb pieskārienu māksla, kas glāsta, iedvesmo, uzmundrina un maigi atbrīvo prātu, palīdz relaksēties. Tādēļ dāvanu kartes SPA procedūrām vai masāžām var būt arī interesantas dāvanas vecākiem kāzās vai dāvanas kāzu viesiem, piemēram, vedējtēvam ar vedējmāti vai kādam citam īpašam šo svētku viesim. Spa dāvanu karte ir jauka dāvana vecākiem vai vedējpārim, par kuru viņi teiks lielu paldies, jo novērtēs masāžas lielisko iedarbību uz veselību un pašsajūtu.

Šī dāvanu karte ir arī interesanta un oriģināla, kā arī ļoti iepriecinoša dāvana kāzu jubilejā, jo tā ir iespēja šim, nu jau pieredzējušajam un stabilajam pārim, piedzīvot kaut ko nebijušu, kādu kopīgu un iedvesmojošu pieredzi. Šādas dāvanas kāzu jubilejā satuvina laulāto pāri, paceļ viņu noskaņojumu un vēl vairāk harmonizē attiecības.

Blogs

Jūsu komentāri

You must be logged in to post a comment.