Kāzu aģentūra – kāzu organizēšana

Pilns serviss kāzu organizēšanā! Profesionāla kāzu radošā un tehniskā izstrāde, plānošana, organizēšana, koordinēšana kāzu dienā.

Noorganizēsim visus ar Jūsu kāzām saistītos pakalpojumus, visbiežāk tie ir: kāzu norises vietas, laulību ceremonija ārā, svinību telpas, teltis, dekorācijas un ziedi, kāzu scenārijs, vakara vadītāji, fotogrāfi, video operatori, kāzu muzikanti, populāras mūziķu grupas, skatuve, apskaņošana un apgaismošana, transports viesiem un Jaunajam pārim, kāzu ielūgumi.

Kāzu Aģentūra tika dibinātā 2003.gada maijā un ir Latvijā pirmā kāzu aģentūra. Esam pazīstami ar vienmēr pozitīvām atsauksmēm, personiskām un individuālām kāzām. Lai arī ir simtiem organizētu kāzu, katrām pieejam kā vienīgajām un īpašajām! Ar atsauksmēm var iepazīties Daces Miezītes blogā http://positivewedding.blogspot.com/.

Mums ir interesanti strādāt ar ārkārtīgi atšķirīgām kāzām, sākot ar kāzām vienkāršos viesu namos, beidzot ar Latvijas ekskluzīvākajām pilīm un muižām. Liela pieredze ar internacionālām kāzām – LV, RU, ENG valodās. Sākot ar mācītāju un beidzot ar vakara vadītāju un mūziķiem.

9 no 10 kāzām ar mums organizēt ir lētāk, nekā to darīt pašiem, jo balstoties uz gadiem ilgu sadarbību mums ir ievērojamas atlaides no sadarbības partneriem!

Laipni lūdzu zvanīt un norunāt tikšanos Jums ērtā laikā. Pieskaņojamies klientiem un tiekamies gan darba laikā, gan pēc darba laika, gan sestdienās.

Noma: krēslu un krēslu pārvalku, trīs un piecu žuburu svečturu, sarkano paklāju u.c.

Kāzu rīkotāji ,

Saistītie uzņēmumi

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli