Jānis Naglis – fotogrāfs

Savas pirmās kāzas uzņēmu tālajā 2003. gadā ar Canon 300D spoguļkameru, kas uzņēma uz 35mm fotofilmiņas. Lai arī sen esmu pārgājis uz digitālajām tehnoloģijām, tomēr esmu palicis uzticīgs Canonam un pašlaik fotografēju ar 5D.

Lai arī uzskatu, ka reportāžas bildēšanā vajadzētu pēc iespējas izvairīties no fotografēšanas ar zibspuldzēm, esmu labi ekipēts, lai arī sliktos gaismas apstākļos Jūs gala rezultātā iegūtu kvalitatīvus uzņēmumus.

Saviem klientiem piedāvāju arī lietot mobilo fotostudiju, kuru var uzstādīt viesu namā, lai saturīgi aizpildītu brīžus starp dejošanu un tostiem.

Esmu pilnīgi pārliecināts, ka satikšanās ar jauno pāri un sīka lietu izrunāšana pirms kāzām ir veiksmīgas SADARBĪBAS pašos pamatos. Uzsveru vārdu „sadarbība”, jo tas, cik izdevušās būs jūsu kāzu bildes, ir lielā mērā atkarīgs no tā, cik daudz laika un pacietības būsiet gatavi ieguldīt fotografēšanās procesā.

Visi klienti, kas izvēlas pilnu kāzu pakalpojumu komplektu, tiek laipni aicināti uz iepazīšanās fotosesiju. Tā Jums būs lieliska iespēja iepazīt manu darba stilu un, ja nepieciešams, tikt pie bildēm priekš ielūgumiem, bet man – savlaicīgi ievērot Jūsu labākos rakursus, lai kāzu dienā būtu vieglāk strādāt

Parasti sāku strādāt īsi pirms brīža, kad līgava sāk posties savai lielajai dienai.

Neesmu no fotogrāfiem, kas iejaucas kāzu darbībā. Cenšos dienu tvert tādu kāda tā manā redzējumā ir. Tomēr man ļoti patīk uzņemt iestudētās bildes, kurās cenšos radoši pielietot mākslīgo apgaismojumu, lai iegūtu pēc iespējas interesantākus attēlus, tā teikt, studijas fotogrāfijas brīvajā dabā. Diemžēl šādu bilžu uzņemšana ir diezgan laikietilpīgs process, tāpēc vēlams tam atlicināt iespējami vairāk laika.

Fotografēju līdz pat naktij, kad jaunais pāris tiek mičots. Ja nepieciešams varu palikt arī kādu stundiņu ilgāk, protams, par to vajadzētu savlaicīgi vienoties.

Kāzās labprātāk pārvietojos ar savu auto transportu un degvielas izmaksas tiek pieskaitītas kopējam kāzu honorāram. Tomēr neiebildīšu, ja vēlēsieties, lai braucu kopa ar Jūsu viesiem.

Lai arī parasti strādāju viens, nepieciešamības gadījumā varu darboties pārī ar asistentu. Kā arī, esmu pazīstams ar jauku video filmētāju.

Esmu Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas biedrs.

Kāzu fotogrāfi Mākslinieki ,

Saistītie uzņēmumi

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli