Pasākumu vadītāja Inga Riekstiņa

Mani vecāki savā laikā vadīja daudz kāzas. Dažreiz tiku ņemta līdzi un biju kā šova elements: kāzu viesiem likās ļoti amizanti, kā bērns darbojas līdzi rotaļās, atrakcijās un vēl nokomandē, kā pareizi rotaļu spēlēt. Tā tas viss gadiem ejot lēnām tupinājās un attīstījās.

2004. gadā mani uzaicināja vedēju lomā draudzenes kāzās. Pēc šīs reizes es nodomāju: kāpēc pasākumu organizēšanai nepievērsties nopietni? Saņemot mīļus un aizkustinošus pateicības vārdus, es sapratu, ka tas ir vēl viens veids, kurā varu parādīt savas spējas un kaut ko labu dot cilvēkiem.

Pasākumu vadīšana ir mans hobijs un dzīves prieks.

Veiksmīgi un radoši darbojos deviņus gadus, organizējot un vadot dažāda rakstura pasākumus. Manā radošā pieredzē ir sadarbība ar dažādu profesiju, uzskatu un prasību cilvēkiem. Klienti ir dažādi, ir izveidojusies sava klientūra, kas labprāt mani aicina atkal un atkal noorganizēt neaizmirstamu pasākumu.  

Esmu vadījusi dažādus pasākumus – kāzas, korporatīvās ballītes, privātas jubilejas,  ‘’ team building’’ – komandas saliedēšanas un motivēšanas pasākumus, sporta spēles, jauniešu apmācības, tematiskās ballītes, atklāšanas pasākumus, bērnu ‘’tusiņus’’ un dažādu latviešu tradicionālo svētku publiskus pasākumus Latvijā un ārpus tās robežām..

Katrā pasākumā, atbilstoši tematikai, organizēju un vadu jaukus un patīkamus brīžus – piemēram, pirmā deja kāzās, jubilāres kūkas pasniegšana, uzņēmuma labāko darbinieku apbalvošana, šokējošu viesu mājas atklāšana, pārsteigumu viesiem iesaistot dažāda veida māksliniekus. Organizēju jautrus konkursus un interesantas atrakcijas, kur var piedalīties gan individuāli, gan pa pāriem, atsevišķi dāmām un kungiem, viesiem kopumā. Gan pie galdiem, gan deju zālē. Scenāriju katram pasākumam izstrādāju individuāli. Ņemot vērā, klienta vēlmes un iespējas piedāvāju, kā realizēt viņa svētku norisi visefektīvāk, lai pasākums izdotos un viņu svētku vīzija piepildītos.

Pasākumu organizēšanā sīkumu nemēdz būt, visam ir jāpievērš liela uzmanība, bez izņēmumiem. Katra svētku diena ir īpaša un unikāla, tādēļ ar katru klientu vienojos atsevišķi par īpašām vēlmēm, izjautājot reizēm, kas patīk un kas nepatīk, ko labprāt vēlētos redzēt svētkos un ko noteikti nevēlas piedzīvot pasākumā. Ikviens pasākums paņem daudz enerģijas un laika gatavošanās procesā, pasākuma dienā vairākas stundas ir jānotur cilvēku uzmanība un jābūt atbildīgam par visu, kas, kur notiek. Ir īpaši svarīgi, lai viss tiktu noorganizēts laikus, un arī īstajā brīdī neparko nebūtu jāuztraucas. Tā ir mana pārliecība, ka viss noritēs lieliski, un es parasti iedrošinu klientus – esmu ļoti elastīga un, ja kaut kas neritēs gludi, neatkarīgi no manis, visu varam vērst pa labu izejot no situācijas.

Pasākuma scenārijs tiek veidots tā, lai viesi varētu baudīt ēdienus dzērienus, padejot, parunāties un aktīvi padarboties. Katram, protams, ir brīva izvēle, vai iesaistīties rīkotā aktivitātē vai konkursā, vai priecāties no malas.

Sadarbojos ar dažādiem DJ, muzikantiem, apskaņošanas un gaismas tehnikas profesionāļiem, viesību dekorētājiem, fotogrāfiem, video operatoriem, viesmāksliniekiem atbilstoši pasākumam un klienta pieprasījumam piedāvāju jau pārbaudītas vērtības. Iesaku, lai cilvēkiem, ir vieglāk izvēlēties, jo ne jau katrs precas ik dienu un saskaras ar muzikantu izvēli, piemēram.

Esmu organizējusi uzņēmumu pasākumus, tādām kompānijām kā: RP SIA ‘’Rīgas satiksme’’, Biedrība ‘’Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija’’, ‘’ELVI’’, ‘’Eugesta’’, ‘’Sanitex Baltic Distribution SIA’’, „Merkurita LV”, ‘’SIA Stiga RM’’, ‘’ĶR Spodrība’’, ‘’Valsts policija’’, ‘’Sirowa Rīga, AS’’, SIA “Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca’’- Uroloģijas klīnika un c.

Ikvienu svētku organizēšana un vadīšana, ir veicinājusi manu profesionālo izaugsmi, kas pozitīvi atspoguļojas turpmākajos pasākumos. Esmu vadījusi pasākumus no 5 līdz 500 viesiem.

Nav svarīgi, vai svinībās piedalīsies 20 vai 100 viesu, galvenais ir – vēlēšanās radīt atmiņās paliekošus un unikālus svētkus ikvienam. Katram pasākumam ir personificēta pieeja, atkarībā no pasūtītāja vajadzībām.

Kāzu rīkotāji Vakara vadītāji

Saistītie uzņēmumi

7 Atsauksmes

 1. Jolanta, 6 years ago

  Noteikti iesaku šo superīgo vadītāju! Ar vīru esam sajūsmā, viss ļoti patika, bija gan jautri, gan aizkustinoši, gan smieklīgi brīži 🙂
  Par to visu liels paldies Ingai!
  No viesiem saņēmām vislabākās atsauksmes.
  Prieks, ka uzticējām mūsu kāzu vadīšanu tieši tev!

     -  
 2. Laura, 6 years ago

  Arī man šogad vadīja kāzas šī vadītāja. Un varu teikt tos labākos vārdu. Ingai ir iedzimts kāzu vadītājas talants , gan vārdos, gan rīcībā var\eja saskatīt profesionalitāti. Iesaku uzticēties viņas izdomai. Patika tas , kad viņa tikās arī ar vedējiem un mammām, lai noskaidrotu kas mums labāk patiktu, tā sagādājot mums jaukus pārsteigumus. Un vēl patika radošās idejas , kā saglabājot galveno mičošanas būtību noorganizēt to moderni un piesātinātu ar emocijām. Paldies Inga.Mēs tevi noteikt ieteiksim. Lai izdodas viss.

     -  
 3. Baiba, 6 years ago

  Mums vadīja ļoti labi kāzas ziemā. patika tas , kad nevienam neko neuzspieda un nekas nebija mākslīgs. Labas noskaņas radīšanai un jautram pasākumam der.

     -  
 4. Baiba, 6 years ago

  Teikšu kā ir fantastika. Tādu vadītāju tik pameklēt. Pieskaņojas visām prasībām un ar idejām pilns cilvēciņš:)

     -  
 5. Kaspars, 7 years ago

  Tikko mums novadīja kāzas.Nu trūkst vārdu,Mācēja ziet ni jebkuras situācijas, un izkustināja mūsu drūmos un vienmuļos viesus!

     -  
 6. Guna Un Aigars, 7 years ago

  Lieliska vadītāja….Un laba cena!

     -  
 7. Ramona, 7 years ago

  Patiešām laba!

     -  

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli