Svarīgi uzņēmējiem

Lai lapas apmeklētāji varētu ātri un ētri orientēties katalogā, atrodot sev vajadzīgos pakalpojuma sniedzējus, ievietojot informāciju ir nepieciešams ievērot dažus priekšnosacījumus :

1. Uzņēmuma un pakalpojuma aprakstā precīzi norādiet ko jūs piedāvājat, jo pretējā gadījumā jūsu pakalpojumi nebūs atrodami caur meklētēju. Aprakstā iekļaujiet galvenos pakalpojuma sniegšanas atslēgas vārdus, piem., “četrzvaigžnu viesnīca” , “kāzu fotogrāfs” , “kāzu muzikanti ar lielu pieredzi” utt. Tādā veidā cilvēks veicot meklēšanu meklējot pēc pakalpojuma, varēs jūs atrast.

2. Papildus kvalitatīvam aprakstam, liela nozīme ir arī fotogrāfijām(grafikai), kas pievienota aprakstam, jo tieši foto būs tas, kas apmeklētājam vispirms iekritīs acīs, gan pārlūkojot kategoriju, gan konkrētu komersantu ierakstus.

3. Lai apmeklētāji varētu ērtāk grupēt komersantus pēc atrašanās vietas, būtu vēlams norādīt savu atrašanās vietu vai reģistrācijas adresi. Atrašanās vietas pievienošana nodrošinās jums arī iespēju parādīties kartē. Ja esat, piem., pašnodarbinātā persona un nevēlaties norādīt savu dzīvesvietu, varat norādīt ielas nosaukumu un pilsētu, lai būtu vismaz skaidrs kurā pilsētā jūs atrodaties. Tikai pilsētas norādīšana nav vēlama, jo tad jūsu atrašanās vieta kartē var pārklāties vēl ar 20 komersantiem, kuri būs arī norādījuši tikai pilsētu.