Kataloga lietošanas noteikumi

KāzuKatalogs.Lv lietošanas noteikumi (Noteikumi) ir saistoši visām fiziskajām un juridiskajām personām, kuras šajā interneta vietnē izvieto informāciju. Gadījumā, ja persona pārkāpj šos noteikumus, kataloga administrācija patur tiesības šīs personas profilu un ievietotu informāciju dzēst.

Ja vēlaties katalogā izvietot informāciju par saviem pakalpojumiem vai produktiem, jums ir jāievēro zemāk norādītas atrunas :

1. Katalogā aizliegts ievietot informāciju, kas pārkāpj citu personu tiesības, tostarp autortiesības. Neievērojot šo punktu, persona pati uzņemas tiesisko un materiālo atbildību.

2. Pie mājaslapas datu lauka ir aizliegts norādīt profila adreses citos kāzu katalogos vai portālos. Ir atļauts norādīt mājaslapas, blogus vai galerijas/lapas draugos vai citos sociālajos tīklos.

3. Ievietojot katalogā informāciju, persona apliecina, ka nodod KāzuKatalogs.Lv tiesības šo informāciju publicēt.

4. Ievietojot savu ierakstu, norādiet 1 primāro kategoriju, bet pārējo pakalpojumu uzskaitījumu varat norādiet aprakstā.

5. Ierakstiem aizliegts pievienot attēlu, kuru izmērs pārsniedz 500 Kb.

6. Ierakstiem vēlams pievienot detalizētu pakalpojuma vai produktu aprakstu – tādā veidā jūsu ieraksts piesaistīs vairāk apmeklētājus.

7. KāzuKatalogs.Lv administrācija patur tiesības dzēst vai neapstiprināt pakalpojumus, kas neatbilst Noteikumiem.

8. Ar 2012. gada 1.janvāri jaunu pakalpojumu sniedzēju pievienošana ir maksas pakalpojums. Administrācija gan patur tiesības izvietot informāciju bezmaksas jaunajiem komersantiem, ja saskata šāda atbalsta nepieciešamību. 2014. gadā ieraksta apstiprināšana un izvietošana uz nenoteiktu laiku (beztermiņa) maksā EUR 20. Ja vēlaties savu ierakstu izcelt un padarīt redzamāku topošajiem preciniekiem, tad varat izmatot VIP pakalpojumus, kas gadā izmaksā EUR 20 un nodrošina jūsu ieraksta izcelšanu un izvietošanu pirmajās pozīcijās atbilstošajā kataloga kategorijā.

9. KāzuKatalogs.Lv administrācija patur tiesības šos noteikumus labot vai papildināt, informējot par to arī visas personas (ja izmaiņas skar esošos partnerus), kas portālā ir izvietojušas informāciju par saviem produktiem vai pakalpojumiem.