Hotel Justus

Mūsu četrzvaigžņu boutique viesnīca “Hotel Justus” atrodas Rīgas vecpilsētas sirdī, pavisam netālu no Domu baznīcas, arhitektūras zonā, kas ir atzīta par kultūrvēsturisko mantojumu un ir UNESCO uzraudzībā.

Viesnīcas senlaicīgā ēkas restaurācija tika pabeigta 2009. gada aprīlī. Aiz šīs fasādes Jūs atradīsiet 45 modernus numurus. Viesnīcas interjers, sevī savieno veclaicīgo būvniecību ar pārsteidzošiem dekoratīviem risinājumiem, kuros ir izmantots gan antikvariāts, gan modernā māksla. Rezultātā ir tapusi neatkārtojama viesnīcas atmosfēra. Pievienojot iejūtīgumu un pievilcīgu cenu politiku viesnīca kļuvusi pieejama plašam klientu lokam.

Viesnīcas teritorija būs interesanta gan vēstures, gan kino mīļotājiem. Senā pagātnē tieši šo vietu Bīskaps Alberts izvēlējas par savas Baltijas rezidences vietu Daugavas upes labajā krastā, kur tobrīd atradās zvejnieku ciematiņš. XVII gadsimta ugunsgrēks iznīcināja Rīgas koka arhitektūras daļu. Pašlaik gar Jaunielas ielu slejas ēkas, kuras tika celtas XVIII. Viesnīcas fasāde ir saglabājusies no pēdējās pārbūves 1874 gadā. Ēka atceras laikus kad XIX gadsimta sākumā šeit bija traktieris ar biljardu, vēlāk tipogrāfija un litogrāfija, XX gadsimtā amatnieku darbnīca, farmācijas laboratorija, kinoteātris un biroju telpas.

Pievilcīgā arhitektūra un vēsturiskā atmosfēra šo vietu ir dažreiz pārveidojusi arī par kinofilmu uzņemšanas laukumu. Šeit ir uzņemtas tādas PSRS kulta filmas kā: „ 17 pavasara mirkļi”, un „Šerloks Holms un doktors Vatsons”. Patreizējā viesnīcas ēka spiega Isajeva-Štirlica cienītājiem ir palikusi atmiņā kā satikšanās vieta Blūmenštrāses ielā, kur traģiski gāja bojā profesors Pleišners.

Ēkas īpašnieku izrādītā uzmanība pret gandrīz nebūtībā aizgājušo kultūrvēsturisko pieminekli, ir pilnībā izmainījusi ēkas likteni – tagad tā ir piepildīta ar dzīvīgumu un radošu enerģiju.

Viesnīcas ,

Saistītie uzņēmumi

 • Port Hotel

  Port Hotel

  Viesnīca Port Hotel atrodas Ādažos un saviem viesiem piedāvā: Garšīgus ēdienus ...

 • Viesnīca

  Viesnīca "Rēderi"

  Viesnīca atrodas Kaltenē  5 km no Rojas un tikai 300 m no jūras piekrastes. Kaltene piesaista ...

 • Viesnīca

  Viesnīca "Spāre"

  Viesnīca "Spāre" ir neliela, klusa naktsmītne Pārdaugavā, blakus Jūrmalas šosejai un netālu ...

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli