Ēriks Bērziņš – fotogrāfs

Dzimis 1982. gada 1. maijā, darba svētkos. Tā kā esmu šaja dienā, labprāt teiktu, ka ar foto darbojos jau kopš dzimšanas, bet patiesībā ar fotogafēšanu nodarbojos kopš 2004. gada.

2005. gadā veiksmīgi ieguvu ar mākslu nesaistītu augstāko juridisko izglītību. Par pilna laika fotogrāfu sāku strādāt 2007. gadā un joprojām turpinu profesionāli pilnveidoties.

Darbi manā mājas lapā www.ebf.lv atspoguļo manu pieeju fotogrāfijai. Tā es redzu cilvēkus, notikumus un vizualizēju sajūtas. Sajūtas, kas rodas nospiežot fotoaparāta pogu, dažreiz ir tādas pašas, kā nomirkšķinot acu plakstiņus, vēl uz kādu mirkli tos neverot vaļā, ļaujot sajūtām saglabāties atmiņā. Nospiest pogu nav sarežģīti, to spētu jebkurš, kurš prot trāpīt ar rādītājpirkstu pa durvju zvanu. Svarīgi ir zināt, ka tu pie durvīm nezvanies tikai tāpēc, ka tu esi redzējis visus tā darām.

Fotogrāfija ir mana ikdiena. Tas ir veids, kā es iznāku no sevis parādīties citiem. Un ir patīkami redzēt, ka ir šie citi, kuri saskata manos darbos ko vairāk esam.

Manu darbu portfolio ir apskatāms mājaslapa. Ja Tev šķiet interesanta mana pieeja fotogrāfijai un domā, ka mēs varētu sadarboties, tad raksti vai zvani.

Kāzu fotogrāfi Mākslinieki ,

Saistītie uzņēmumi

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli