Dome Hotel & Spa

Jauna Dome Hotel & SPA ir eleganta, moderna un mājīga luksus viesnīca Vecrīgā ar Dome SPA oāzi un izsmalcinātu Zivju restorānu Le Dome vairākus gadsimtus vecā, restaurētā ēkā.

Zivju restorāns apbur ar vilinošu smaržu, neatkārtojamu garšu un draudzīgu gaisotni. Gastronomiskās pasaules galvenā atslēga ir Baltijas jūras zivju, vietējo zemnieku produkcijas izmantošana un šefpavāra Alekša Žiļuka meistarība. Šo baudījumu papildina izsmalcināta vīnu izlase ar pirmklasīgu šampanieša, aromātisku sarkanvīna un smalku baltvīna izvēli! Smalkais Le Dome dizains un svinīgā atmosfēra piestāv gan efektīvai darījumu pusdienu sarunai, gan nesteidzīgam vakara pasākumam draudzīgā kompānijā klavierspēles pavadībā. Mūsu restorāns var arī kļūt par ideālu vietu svinīgam svētku pasākumam, privātai ballītei vai ģimenes viesībām.

Le Dome vasaras terase ir lieliska vieta, kur aizmirsties no pilsētas kņadas, izbaudīt izsmalcinātu autorvirtuvi, viesmīlīgu apkalpošanu, patīkamu atmosfēru un iedvesmojošu skatu uz Doma baznīcu!

Dome SPA oāze Jūs atradīsiet pārdomāti atslābinošu, tonizējošu un enerģiju atjaunojošu procedūru izvēli, kas nepieciešamas pilnvērtīgai atpūtai un efektīvam darbam. SPA speciālisti piedāvās tieši Jums atbilstošāko un vajadzīgāko procedūru sejai un ķermenim, masāžu, kopšanas procedūru turku-tvaiku pirtī Hammam un saunu.

Mūsu personāla viesmīlība, apartamentu izcilais interjers un komforts, patīkamā gaisotne un elegance padara viesu atpūtu Dome Hotel & SPA par neaizmirstamu.

Viesnīcas pakalpojumi:

*        Zivju restorāns Le Dome
*        Divas vasaras terases Le Dome
*        Dome SPA oāze
*        Ēdināšanas pakalpojumi un banketu organizēšana
*        Turku tvaiku pirts Hammam un somu sauna
*        Automašīnas novietošana – Valet parking service
*        Concierge services 24 stundas

 

Restorāna Le Dome darba laiks: katru dienu no 07:00 līdz 23:00
Terases Le Dome darba laiks: katru dienu no 12:00 līdz 22:00
Dome SPA oāzes darba laiks: katru dienu no 10:00 līdz 20:00

Ēdināšana Restorāni SPA Viesnīcas , , ,

Saistītie uzņēmumi

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli