DJ Gunchs – mūzika jūsu kāzām

Piedāvājam : Kāzas, diskotēkas, balles, jubilejas, sporta spēles, pilsētas svētki, dzīvā mūzika, dīdžej pakalpojumi, aparatūras īre, estrādes apskaņošana, gaismas, skatuve, grupu un mākslinieku piedāvājumi.Jaunā Turneja Bubble Blow Party (Burbuļballīte var būt ar tavā pilsētā)

Dzīvā mūzika + dj

Īpašs piedāvājums skolām dj + tehnika 150 euro

Estrādēs piedāvājam PUTU, SNIEGA, BURBUĻU Ballītes mūsu pavadībā.

Bērnu disenītes ar vadītājiem un rotaļām.

Muzikants+Dj ar pieredzi, nospēlēs Jums-Kāzas, jubilejas, balles, kā arī daudz dažādus pasākumus gan kultūras namos, gan estrādēs. Superīga skaņa, un skaistas gaismas. Mūzika dažādām gaumēm. Muzikants piedāvā arī kā vakara vadītājs vienā personā. vakara gaitā dzīvā mūzika (sintezators+vokāls)u n starplaikos Jūs iekustinās dj ar jaunākiem hītiem, līdz ar 80, un90 gadu mūziku (latviešu, ārzemju, krievu)

Īpašs piedāvājums Jūsu pusē grupas A-Europa, Rassell & Sabīne Berezina, Transleiters, koncerts ar visu pilnu aprīkojumu (skaņa, gaisma, apskaņošana, dj)

Kā arī organizēju lielākus, un mazākus koncertus ar dažādām grupām ( Rassell & Sabīne Berezina, Andris Kivičs, Fomins, Jany May, Jautrais Bocmanis Andža. )
Piedāvāju muzikantus dīdžejus dažādiem pasākumiem. Apskaņoju pasākumus, un izīrēju aparatūru
(skaņu, gaismu) Īpaš piedāvājums -Skaņa 4kw gaisma uzstādīšana viss kopā tikai 150 euro un 8kw skaņa gaisma uzstādīšana 300 euro.

Vairāk kā septiņpadsmit gadus pieredze organizējot un uzstājoties gan lielākos un mazākos pasākumos, spēlēju visdažādāko mūziku- sākot no jaunākajiem hītiem beidzot ar 80 gadu mūziku ( ārzemju, latviešu, krievu)

Izbraucu spēlēt pasākumus ar savu aparatūru. Piedāvāju telpas Kāzu un jubileju svinībām Bauskā Naktsklubā, Relax” kā arī izīrēju klubu. Piedāvāju go go dejotājas dažādiem pasākumiem. Cena pēc vienošanās. Jums tik atliek piezvanīt, un pie Jums būs jautrība.

Cena:    30 €/st.

Mūziķi , , ,

Saistītie uzņēmumi

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli