Deju studija “Easy Dance″

Sabiedrībā pazīstamākā studijas deju pasniedzēja ir Ieva Kemlere, ko noteikti būsiet redzējuši šovos „Dejo ar zvaigzni 1”, „Dejo ar zvaigzni 2”, „Dejo ar zvaigzni 3”,

„Easy Dance” piedāvā pieaugušo apmācību (Salsa – Kubas stils; Salsa – Losandželosas stils; Dāmu un kungu Salsas styling; Klasiskās dejas, Argentīnas tango, Latīņamerikas dejas, Regetonu, Bačatango, West Coast Swing, Strip Sense u.c. ), nodarbības Sporta deju izpildītājiem, deju nodarbības bērniem un pusaudžiem, jauniešu un pieaugušo šovgrupas apmācību.

„Easy Dance” piedāvā arī Zumbu un citas fitnesa nodarbības.

Kursi ir sadalīti pa līmeņiem, katrs līmenis ilgst 11 nodarbības.

„Easy Dance” organizē praktiskos vakarus, kuros audzēkņi nostiprina savas deju iemaņas.

Studija piedāvā arī individuālās deju stundas. Apmeklējot tās, ir lielākas iespējas pamatīgāk apgūt iemācīto, jo pasniedzēji rāda, māca un paskaidro dejas soļus atbilstoši konkrēta pāra prasmju līmenim.

„Easy Dance” piedāvā deju apmācību darba vietās, kā arī jaunajiem pāriem apgūt soļus pirmajai kāzu dejai. Audzēkņi labprāt apmeklē nometnes, īpaši tie, kuriem ikdienas gaitās parasti neatliek laika regulāri apmeklēt nodarbības, jo tā ir lieliska iespēja trīs dienās apgūt viena kursa apjomu.

Iecienīti ir dejotāju šovi dažādu firmu rīkotos pasākumos, svētkos, darbinieku ballēs un citur. Šovgrupa sniedz deju paraugdemonstrējumus un pasākuma apmeklētājus māca dejot dažādas Latino dejas.

Dejot protam mēs visi. Kustoties mūzikas pavadījumā Tu radi pats savu deju. Bet vai tad, kad dosies pie altāra ar savu otro pusīti, Tu būsi pārliecināts, ka Tava deja, saskan ar mīļotā cilvēka deju? Nepaliec neziņā līdz vislaimīgākajai dienai Tavā mūžā! Laiks mācīties jūsu kopīgo deju, lai šis notikums paliktu atmiņā kā sapnis!


Easy Dance piedāvā apgūt jūsu Pirmo deju pie profesionāliem deju pasniedzējiem.
Gaidām jaunos pārus!

Deju kursi , , ,

Saistītie uzņēmumi

 • Deju studija LEONA kāzu deja

  Deju studija LEONA kāzu deja

  Deju studija LEONA – unikāla kāzu deju horeogrāfija! Deju studija LEONA piedāvā kāzu deju ...

 • Deju kursi - BallesDejas.lv

  Deju kursi - BallesDejas.lv

  Balles deju kursi PĀRIEM – 3 mēnešu kurss IESĀCĒJIEM, 1. nodarbība iepazīšanās, ...

 • Deju centrs

  Deju centrs

  Ar prieku piedāvājam Jums vienu no mūsu pakalpojumiem – kāzu dejas inscenējums. Padariet ...

Comments are closed.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli