Kāzu plānotāja / vakara vadītāja – Dagnija Lukstraupa

Ja esiet nolēmuši teikt viens otram “jā”, tad ļaujieties šim skaistajam piedzīvojumam, visas rūpes par pasākuma norisi uzticot man. Palīdzēšu izplānot visu pasākuma gaitu, sarunāt muzikantus, fotogrāfus, pasākuma svētku vietu, u.c. Izgatavošu galda kartes, kāzu avīzi, dziesmu grāmatas, kāzu karogu, u.c., kas būs nepieciešams. Noorganizēšu kāzu dienu kā skaistu pasaku, kurā galvenās lomas spēlēsiet tieši Jūs. Pie kam – uzklausīšu Jūsu vēlmes un ieceres, lai viss notiktu tieši tā, kā Jūs vēlieties. Izlustināšu kāzu viesus līdz pat mājās braukšanai. Tāpat piedāvāju arī citas tematiskās un darba kolektīvu ballītes. Ar mani vienmēr ir jautri!

Kāzu rīkotāji Vakara vadītāji ,

Saistītie uzņēmumi

3 Atsauksmes

 1. Inese, 6 years ago

  No visas sirds sakām Tev – Dagnija un Tavam Mārčukam lielumlielo PALDIES, par visu, ko izdarījāt, lai mūsu kāzu diena būtu kā pasaka, ko gribas piedzīvot atkal un atkal. Gaidam tikšanos atkal kādā Jūsu vadītā ballītē.

  Lejiņu ģimene.

     -  
 2. Laine, 6 years ago

  Dagnuci.. Paldies tev par visu ko darīji mūsu īpašajā dienā. Tu esi eņģelis, kas mūsu balto dienu padarīja par visskaistāko dienu mūžā. Paldies, par visiem tiem skaistajiem nieciņiem, ko biji sarūpējusi, sataisījusi, lai darītu neaizmirstamu mūsu mičošanas brīdi. Tas bija tik romantiski… Turies, nelasi dumjas atsauksmes. Laikam tiem cilvēkiem nekas nekad nav labi, ja viņi nenovērtē tādus mirkļus, ko tikai Tu spēj sniegt.

  Artūrs un Laine

     -  
 3. Ginta, 6 years ago

  Sliktas atsauksmes par Dagniju Kazu Rikotaju. Parak daudz prasa un maz dara.

     -  

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli