Choco Fun SIA

Mūsu uzņēmums nodarbojas ar šokolādes un dzērienu strūklaku tirdzniecību un īri jau kopš 2007. gada. Mums ir bagāta pieredze visdažādāko mērogu pasākumos gan ar vienu maziņu strūklaciņu, gan ar 5 lielām, no 10 līdz 1000 cilvēkiem. Esam bijuši gan naktsklubos, gan pilīs, gan viesu namos, kuros norisinājās pasākumi ar visdažādāko kontekstu. Esam gatavi arī Jūsu pasākumu pārvērst par neaizmirstamu notikumu ar augstākās kvalitātes beļģu šokolādi, kurai piemīt pasakaini maiga garša un debešķīgs aromāts.

Atkarībā no augļu izvēles un pasākuma tēmas, var izvēlēties vienu no šokolādes veidiem – tumšo, piena vai balto. Tomēr, pateicoties pārtikas krāsvielām, šokolādi ir iespējams iekrāsot gandrīz jebkurā krāsā, un tas nemaina ne tās garšu, ne aromātu un kas pats galvenais – nemaina arī kvalitāti. Mērcēt šokolādē var gan augļus, gan ogas, gan dažādus konditorejas izstrādājumus. Visbiežāk šīs piedevas nodrošina pasākuma galda klājēji, tomēr, nepieciešamības gadījumā, arī mēs paši esam gatavi uzservēt augļus priekš strūklakas.

Vēl piebildīsim par mūsu speciālo piedāvājumu – dzērienu strūklaku. Tajā var ieliet praktiski jebkuru bezalkoholisko vai alkoholisko dzērienu. Tā viennozīmīgi padarīs dzērienu servēšanu par unikālu un neredzētu, pie tam to var ļaut darīt pašiem visiem.

Galda klāšana izbraukumā Inventāra noma ,

Saistītie uzņēmumi

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli