“Balticwedding” – kāzu filmēšana

Kvalitatīva video filmēšana un individuāla pieeja montāžai. Esam gatavi netradicionāliem risinājumiem. Ar interesi uzklausīsim jaunā pāra priekšlikumus un idejas.

Mēs piedāvājam saviem klientiem –

Izveidot JŪSU IEPAZĪŠANĀS STĀSTU. Jums tiks vienreizēja iespēja uztaisīt savu iepazīšanās video klipu, ko pēc laika varēsiet rādīt arī saviem bērniem. Videoklipā izmantosim Jūsu abu mīļāko dziesmu, Jūsu iecienītākās vietas. Kopīgi veidosim scenāriju, bet profesionāls TV operators sekos līdzi tehniskajām lietām.

Mūsdienās viss ir iespējams, tikai dodiet mums zināt ko Jūs vēlaties un kā – pārējo atstājiet profesionāļu ziņā.

KĀZU DIENĀ NOKĻŪT Parīze, Kanāriju salās, Milānā vai kādā citā sapņu zemē, nekādu problēmu. Filmēšanas laukumā izmantojam mobilos saliekamos „Rear” fonus. Tas ir viegli pārvietojams ātri un ērti izklājams. Nofilmējam Jūs uz šī fona, vēlāk filmas montāžas procesā zaļā krāsa tiek noņemta – paliekat tikai Jūs galvenie varoņi. Tādā veidā ir iespējams skūpstīties pie Ēfeļ torņa, Sarkanajā laukumā Maskavā vai kur citur – izmantojiet iespējas.

Tā arī ir lieliska iespēja apsveikt sev tuvus cilvēkus, draugus, mīļotos. Apsveikuma video rullītī, varat nodot viskarstākos sveicienus. Tādu apsveikumu ir iespēja nosūtīt pa Skype vai e-pastu, piemēram, kā dāvanu visdažādākajos svētkos.

VIDEO DĀVANU! Tuvojās laimīgākā diena Jūsu dzīvē, viss jau saplānots, viss sarunāts atlika tikai izvelēties dāvanas vedējiem un vecākiem. Tas nav nemaz tik vienkārši. Ar dāvanu ir ne tikai jāizsaka pateicība bet arī patīkami jāpārsteidz.

Mēs piedāvājam sagatavot īpašu filmu par Jūsu vecākiem vai vedējiem, viņiem to nemaz nezinot. Filmā tiks ievietoti momenti no Jūsu mājas video arhīva, foto, pēc kopēja scenārija uzfilmēsim svarīgas un mīļas vietas. Jūs varēsiet ierunāt savus pateicības vārdus un pastāstīt visus tos mīļos vārdus, kas Jums ir sakāmi.

Filmas tapšanai varat piesaistīt arī citus Jums mīļus cilvēkus ar viņu apsveikumiem. Mēs apsolam, ka šāda veida video dāvana pārsteigs un paliks dziļi sirdī un atmiņā.

Filmēšanu ar STEADICAM vai TELEKRĀNU. Steadicam ir stabilizācijas sistēma video kamerām, kura pieredzējuša operatora rokās savieno stabilitāti raksturīgu kamerai uz sliedēm. Efekts – vienreizēji dinamiski kadri bez kameras trīcēšanas un raustīšanās. Taj pašā laikā operators var brīvi pārvietoties, kur vien to var. Kamera itkā peld pa gaisu.

Steadicam stabilizācijas sistēmu pielieto gandrīz visos mūzikas videoklipos, kino filmās, sportā un citur, kur nepieciešams panākt tiešām stabilus kadrus kustībā.

Piedāvājam steadicam izmantot, kāzu klipa veidošanā, tas vatētu skart tos, kuriem nav vienalga, ka un ar ko ir filmēts viņu mūža notikums.
Telekrānu piedāvājam izmantot baznīcās ceremonijas filmēšanai, tas ļauj atklāt citus rakursus, un piedod neatkārtojamas sajūtas filmai.

Mākslinieki Video operātori ,

Saistītie uzņēmumi

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli