Baltic Bees

Jūs plānojat svētku pasākumu, bet nezināt ar ko varat pārsteigt Jūsu ciemiņus un valdzināt viņu uzmanību?

Mēs ar prieku Jums palīdzēsim!

Pilotāžas grupas „Baltic Bees” izrāde var kļūt par neaizmirstamu notikumu un izdaiļos jebkuru pasākumu. Ja pasākuma budžets neatļauj Jums uzaicināt visu grupu, kura sastāv no piecām lidmašīnām L-39C, tad mēs varam Jums piedāvāt individuālu programmu ar 1 vai vairāku lidmašīnu piedalīšanos.

Katram mūsu klientam ir garantēta individuāla pieeja un risinājums visaugstākajā līmenī.

Solo izrādes

Kā jebkurai pilotāžas grupai mums ir „solists” – pilots, kurš izpilda augstākās pilotāžas figūras, atsevišķi no visas grupas. Jums būs viegli atšķirt solo-pilota īpašības ar brīnišķīgo un lielisko lidojumu, neliela augstuma gājieniem, aizraujošajiem pilotāžas elementiem, kas dažreiz pat izsauc bailes sajūtas.

Lidojums

Piedāvājam Jums izmantot unikālu iespēju – iejusties īstas kara reaktīvās triecienlidmašīnas pilota lomā. Lidmašīna L-39 ir divvietīga lidmašīna, tāpēc kopā ar mūsu pilotu-instruktoru Jūs varat pacelties debesīs un piedzīvot visas sajūtas, ko piedzīvo pilots augstāko pilotāžas elementu izpildes laikā.

Šis lidojums paliks kā neaizmirstama un oriģināla dāvana Jums, jūsu draugiem, kolēģiem – kāzu svinībās vai jebkurā citā pasākumā.

Visi lidojumi notiek un sākas no mūsu lidostas – „Tukums”. Pie mums Jūs varat pasūtīt dāvanu karti un iepriekš saskaņot lidojuma laiku.

Atsevišķi jūs varēsiet pasūtīt videoierakstu, kurā būs ierakstīts viss pasākums, no tā brīža kad Jūs ieradīsieties lidostā: uz zemes, laikā kad jūs izejat instruktāžu, ko jums novadīs pieredzējušie piloti-instruktori, kad jūs vilksiet speciālo kombinezonu un aviācijas ķiveri, kā arī filmēšana visa lidojumā laikā.

Baltic Bees jet team from Mihail Safronov on Vimeo.

Šovi Svinībām , ,

Saistītie uzņēmumi

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli