Atpūtas vieta Rasa SPA

Laiku pa laikam mēs vēlamies patverties no ikdienas steigas un pabūt mierā un klusumā, saņemt individuālu attieksmi un iegūt jaunas izjūtas. Pie mums jums ir lieliskas iespējas izbaudīt latvisko pirts rituālu kopā ar pirtnieku vai pirtnieci, ļauties masiera prasmīgajām rokām, kā arī izbaudīt citus SPA pakalpojumus. Mums ir arī īpašie piedāvājumi, kas ietver vairākus pieprasītākos no mūsu pakalpojumiem par patīkamām cenām. Esam pārliecināti, ka pie mums ir vislabākā attiecība starp cenu un pakalpojuma kvalitāti!

Līgavas SPA rituāls

Gaiša, starojoša un laimīga - tādu mēs iedomājamies līgavu viņas kāzu dienā. No viņas plūst mirdzoša gaišuma un laimes enerģija, kas ieskauj visus kāzu viesus. Tā ir patiesi laimīga sieviete. Tomēr svētku gatavošanas drudzis mēdz raisīt satraukumu un bailes. Līdz ar šo dienu mūsu dzīve mainīsies un tajā vēl ir daudz nezināmā, un ir jāvelta daudz pūļu, lai sapnis pārvērstos īstenībā. Bet tās ir tikai bailes, kurām reti kad ir saistība ar lietu patieso būtību un kurām nedrīkst ļauties, tādēļ šādā brīdī galvenais ir rast sevī mieru un harmoniju, lai gūt pārliecību par sevi un ar prieku raudzītos nākotnē. Lai iegūtu lielāku pašpaļāvību un iegūtu vēl daļiņu jaukā starojuma, aicinām nedēļu vai pāris dienas pirms lielā notikuma izbaudīt īpaši līgavām veidotu rituālu.

Ēdināšana SPA Telpas svinībām Viesu nami , , ,

Saistītie uzņēmumi

2 Atsauksmes

  1. Alise, 5 years ago

    Jaunceriņos lieliski atpūtos – rasa spa ir tāda labās auras un labo sajūtu vieta. Ļoti kvalitatīvas masāžas, pirts rituāls, jauki saimnieki. PALDIES!

       -  
  2. juris, 6 years ago

    Laba vieta romantiskai atpūtai

       -  

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli