Arthur Murray franšīzes deju studija

Arthur Murray International ir pasaulē lielākā deju kompānija, kura specializējas dažādu sarīkojumu deju apmācības jomā. Tā darbojas 99. gadu un apvieno vairāk kā 250 franšīzes deju studijas 5 kontinentos. Vairāk kā 40 miljoni cilvēku visā pasaulē ir viegli un ātri iemācījušies uzlabot savu sociālo dzīvi ar Arthur Murray apmācības programmas palīdzību.

Arthur Murray deju studija piedāvā:

  • Individuālās nodarbības – profesionāli pasniedzēji, kuri apmāca klientu individuāli un nodarbības laikā dejo ar to, izpildot partnera funkciju
  • Grupu nodarbības – jaunākie sarīkojumu deju soļi un ritmi vai tradicionālais balles deju šarms un grācija
  • Praktiskās nodarbības – apgūto deju soļu izdejošana un nostiprināšana, iespēja satikt jaunus cilvēkus un domubiedrus
  • Izdejošanas vakari – lielisks un regulārs relaksācijas veids dejā
  • Draugu vakari un citi pasākumi
  • Kolektīvā deju apmācība svinīgos pasākumos, kāzās, ballītēs, korporatīvos pasākumos, darba vietās
  • Īpaša un katram klientam individuāli izstrāda apmācības programma, atbilstoši vēlmēm un iespējām
  • Bezmaksas iepazīšanās nodarbība

 

Neaizmirstama deja Jūsu kāzās!

Kā viens no skaistākajiem momentiem kāzās ir jaunā pāra pirmā deja, kuras laikā cilvēku sirdis ietrīcas un zāli pārņem klusums, ļaujot jaunajam pārim izdejot savu pirmo deju kā vīram un sievai. Un, protams, ka šādu momentu ikviens vēlas atcerēties. Ir patīkami atminēties, kā jaunais pāris slaidi un graciozi slīdēja pa deju grīdu skaistā saliedētā dejā.

Ne jau tikai Valsi var dejot kā savu pirmo precēta pāra deju. Jūs varat pārsteigt savus viesus dejojot Mambo, Rumbu, Svingu vai pat Tango, un jums, kā arī jūsu viesiem būs ko atcerēties visu mūžu!

Neatlieciet šo jautājumu uz pēdējo brīdi! Mūsu profesionālie pasniedzēji izveidos īpaši Jums piemērotu horeogrāfiju, ņemot vērā jūsu vēlmes un laiku dejas apgūšanai.

Piesakieties uz bezmaksas iepazīšanās nodarbību, zvanot 29175748!

Mūsu pieredze rāda, ka, lai sagatavotu Kāzu deju, ir nepieciešamas vismaz 4 nodarbības. Tāpēc mēs esam sagatavojuši īpašo "Kāzu dejas komplektu", kurā ietvertas 4 individuālās nodarbības un iespēja izmantot bezmaksas iepazīšanās nodarbību. Tātad kopējais guvums 5 nodarbības!


Komplekta cena 60 ls.


Iesakām neatlikt kāzu dejas apguvi uz pēdējo brīdi - jo ātrāk Jūs sāksiet mācīties, jo lieliskāku deju varēsiet sagatavot un pārliecinātāki jutīsieties uz deju grīdas!

Deju kursi , ,

Saistītie uzņēmumi

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli