Annas Hotel

Annas – latviešu dzīvesziņas spogulis…

Vēsturiskā Annas muiža ielūdz Jūs atklāt Annu pasauli! Tā veidota kārtu kārtām − lielākām, raupjākām, smalkākām, trauslākām, it visu tiecoties pacelt mākslas līmenī. Un katrā gadalaikā kas jauns, kalpu puiša zelta roku darināts un muižas jaunskundzes smalkās gaumes rosināts…

Gleznainais Annas muižas meža parks, kur dabas enerģiju krājušie ozoli nodod savu svētību jaunajai ģimenei, ir kā radīts kāzām. Pat koki te aug pa divi! Egles, liepas, senie ozoli, un neskaitāmie ūdens avoti ir neatņemama parka sastāvdaļa, stāstot par dabas un cilvēku attiecībām gadsimtu garumā.

ANNAS HOTEL piedāvā plašākās iespējas Jūsu svinībām, īpašajiem mirkļiem. Tam Jūsu rīcībā ir gan parketa zāle ar kamīnu un halli, gan restorāns ar terasi, gan spa zona un, protams, Annu gleznainā daba – prom no burzmas, piedāvājot pilnīgu konfidencialitāti. Šī ir Jūsu diena, un mums ir svarīgi, lai Jūs justos īpaši aprūpēti, tādēļ individuāli apspriedīsim kāzu norisi jau tapšanas procesā.

Priecāsimies dzirdēt Jūsu vēlmes un piedāvāsim labāko risinājumu!

Jaunatvērtajā ANNAS HOTEL Jūs gaida deviņi dažādi interjeri vienstāva un divstāvu apartamentos, ko īpaši mājīgus dara dāsnie gultu klājumi, mākslas priekšmetos pārvērstās senatnīgās mēbeles, dekoratīvās vannas un platās, omulīgās koka palodzes − uz tām ir tik ērti sēdēt vai atgulties, vērojot skatu uz ezeru vai senatnīgo muižas parku!

Restorāns KANNAS

Iedvesmojoties no senām latviešu virtuves tradīcijām un slow-food ēdiena gatavošanas filosofijas, mūsu šefpavārs ik dienas rada jaunu ēdienkarti, kas ļauj baudīt īpašu un neierastu maltīti. Restorāns KANNAS piedāvā tikai svaigu un dabīgu, tepat kaimiņos audzētu, produktu ēdienkarti un piemeklētu vīnu klāstu.

Piedāvājam zāli kāzu un svinību rīkošanai. Profesionāls personāls parūpēsies par individuālu attieksmi Jūsu vēlmēm un nodrošinās ekskluzīvu apkalpošanu.

Restorānā pie galdiem ērti jutīsies 40 personas. Izmantojot papildus arī vasaras terasi, apkalposim 100 personas.

Muižas Restorāni SPA Viesnīcas , , ,

Saistītie uzņēmumi

 • Mālpils muiža

  Mālpils muiža

  Mālpils muiža var būt vieta Jūsu skaistākajiem dzīves mirkļiem. Plašais parks un greznās ...

 • Restorāns Aleks

  Restorāns Aleks

  Aleks Restorāns atvēra savas durvis 2011.gadā februārī un atrodas vienā no skaistākajām ...

 • Restorāns Desiderata Vecrīgā

  Restorāns Desiderata Vecrīgā

  Restorānā valda noslēpumaina un grezna atmosfēra. Katrs sīkums ir rūpīgi pārdomāts – ...

Pievieno savu atsauksmi

You must be logged in to post a comment.

Ieteikt draugam

Nosūtīt vēstuli